reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja o porodzie na razie staram się nie myśleć. Bardziej martwią mnie te wszystkie badania prenatalne, które zaczynam od jutra (będą mi pobierać krew na nifty), potem usg i kolejne pobranie krwi 26 czerwca. No i martwię się trochę jak powiedzieć w pracy, to stresujące będzie.
A który masz teraz tydzień? Bo mi sie wydawało podobnie ze mamy a ja na nifty dopiero 24 czerwca
 
reklama
Mi z tego kalendarza wychodzi dziewczynką. Nie ukrywam że chciałabym chłopca. Miałabym parkę. Moje marzenie.... [emoji7][emoji7]Ale jak będzie dziewczynka to atez sie nie obraże[emoji23] aby zdrowe.
 
Ja się zastanawiam czy nie spać w łazience;)Nieraz w nocy co godzinę kuruję do toalety. Dodatkowo jakoś zawsze mi gorąco w nocy, aż raz mój na mnie krzyczał, że nie mogę odkryta, bez piżamy przy otwarty oknie leżeć;)Ale na szczęście jakoś śpię choć często się budzę.
Ja śpię cały czas przykryta nawet jak jest strasznie ciepło na dworze...
A co do kalendarza moja córka powina być chłopcem a teraz wychodzi dziewczynka zobaczymy który plemnik był szybszy
 
Hej ja się czuję całkiem inaczej w tej ciąży przedtem było kwaśne i jest dziewczynka teraz to wszystko jem i czuję się bardziej na chłopca czas okaże. Dziewczyny a jak u was z spaniem w nocy.. Ja albo budzę się do WC albo żeby się napić a jak się napije to i tak za chwilę wstanę do WC. Jeszcze mnie katar męczy
U mnie odrzuciło totalnie od mięsa, do niedawna mogłam jeść tylko chleb z masłem,a teraz non stop chce mi się czegoś słodkiego! Więc może dziewczynka? W sumie jak dla mnie płeć jest obojętna, mogłabym nawet do porodu nie wiedzieć byleby było zdrowe;) co do częstego siku - w nocy minimum 4x wstaje o stalych porach, w dzień miliony razy chodzę do łazienki!
 
U mnie odrzuciło totalnie od mięsa, do niedawna mogłam jeść tylko chleb z masłem,a teraz non stop chce mi się czegoś słodkiego! Więc może dziewczynka? W sumie jak dla mnie płeć jest obojętna, mogłabym nawet do porodu nie wiedzieć byleby było zdrowe;) co do częstego siku - w nocy minimum 4x wstaje o stalych porach, w dzień miliony razy chodzę do łazienki!
Mam to samo nie mogę patrzeć na mięso :/
Ja mam 2 dziewczynki z różnica 3 lat dogadują sie super :) wiadomo czasami też się walki zdarzają ale są za sobą bardzo. Teraz przydałby się synek aczkolwiek ja zawsze chciałam same dziewczynki więc będę sie cieszyć i z chłopca i dziewczynki :) dla mnie zdrówko jest priorytetem o to tylko sie martwię
 
Ja za to mam obsesję na punkcie mięsa, jem plastry szynki bez chleba tak same non stop [emoji12] mam jeszcze obsesję na punkcie soku z czarnej porzeczki [emoji12] wypijam litrami a wcześniej średnio za takim przepadałam [emoji12]
Mam to samo nie mogę patrzeć na mięso :/
Ja mam 2 dziewczynki z różnica 3 lat dogadują sie super :) wiadomo czasami też się walki zdarzają ale są za sobą bardzo. Teraz przydałby się synek aczkolwiek ja zawsze chciałam same dziewczynki więc będę sie cieszyć i z chłopca i dziewczynki :) dla mnie zdrówko jest priorytetem o to tylko sie martwię
 
reklama
Tak szybko prenatalne? A na kiedy masz termin porodu? Ja na 31 stycznia [emoji12] nie wiem kiedy się zapisać na te prenatalne ale to podobno do 20tc najpóźniej się robi
Termin mam na 1 stycznia. Pierwsze prenatalne robi się od 11 do 14 tygodnia. Około 18 do 22 tygodnia robi się drugie prenatalne - połówkowe.
 
Do góry