reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Tiaa znaleźć dobrego ginekologa w dzisiejszych czasach to jest nie lada wyzwanie. Przez wiele lat się zaniedbywałam pod względem gin, bo co poszłam na zwykła cytologię to miałam jakąś traumę. Zaraz mi gadali ze "czemu jeszcze nie w ciąży" albo badanie było bolesne... Teraz nie chodzę do nikogo kto ma mniej niż 4.5 gwiazdki na na stronach z opiniami i jest nie najgorzej :D

Chociaż jak taki jeden z wysoką oceną od progu zaczął się zwracać do mnie per "Słoneczko" to byłam zażenowana i już więcej moja noga u niego w gabinecie nie postoi :D ale kto co lubi :)

Aktualnie znalazłam świetnego lekarza, któremu w 100% ufam. Zgłosiłam się do niego nawet jeszcze przed planowaniem ciąży i wypisał mi badania na WSZYSTKO nawet badanie nasienia męża, żebyśmy w razie czego nie starali się na próżno. Jedyny minus to przez to, że jest dobrym lekarzem to umówić się do niego graniczy z cudem... Na szczęście zgodził się poprowadzić moją ciążę i wciska mnie gdzie popadnie, ale tak z marszu to ma terminy na za 1.5 miesiąca...
 
reklama
Hej laseczki. Ja tez z dala od fb. Lepiej tutaj. [emoji6]

Wlasnie wrocilam od ginka. (Tego swojego) po krwiaku nie ma sladu. Dzidzi ma raczki nozki serduszko bije. Wsio oki.
O prenatalnych to mowil ze wiek wiekiem ale tylko z krwi. On nie zaryzykuje jak nie ma potrzeby. I to mi sie w nim podoba
Co do seksu to mowi ze tam wszytko jeszcze przekrwione i lepiej uwazać, albo lody
A vo do tamtej suczy z Jeleniej G to jej placilam po 200 za wizyte. I najchętniej bym babsztyla rozszarpała. Jutro wracam na delegacje to sobie juz upatrzyłam jakiegoś doktorka w JG żeby w tygodniu wpadać jak mnie sie zachce. Bo znowu swojego ginka tydzien nie bede widziec albo i dwa bo roboty mam w huk i tyle km jechac nie wiem czy dam rade.
Poza tym opisywał mi historyjke z wczoraj i okolo swiat o badaniach prenatalnych inwazyjnych i juz wiem na milion procent ze nigdy bym tego nie zrobiła. Seryjnie zajebisty lekarz. Az sie lepiej czuje jak wychodzę od niego [emoji14][emoji41]⚘[emoji259][emoji254][emoji255]

Super że wszystko dobrze :D
a czemu jest przeciwny inwazyjnym? Osobiście bym się ku nim skłaniała (ale tylko do aminio), bo tylko są diagnostyczne i najdokładniejsze. Ostatnio czytałam że ryzyko poronienia jest 1:1000 więc nie ma takiej tragedii. Jedyna rzecz jakiej się boję to konflikt serologiczny. Mój M. ma + a ja -....
 
Luknij sobie na te. Wg mnie najbardziej rozbudowane.
Już ściągam :D a właśnie odnośnie apek "ciążowych" na telefon to coś polecacie? Ja na razie mam "preglife" ale jakoś mnie nie zachwyca. Podoba mi się tam kalendarz ciąży - jak klikam na jakąś date to pokazuje w którym dokładnie tygodniu + dniu będę, ale brakuje mi kalendarza z wizytami u gin czy coś w tym stylu.
Screenshot_20190609-161019_Google%20Play%20Store.jpeg
Screenshot_20190609-160318_Google%20Play%20Store.jpeg
Screenshot_20190609-161004_Pregnancy.jpeg
 
Tiaa znaleźć dobrego ginekologa w dzisiejszych czasach to jest nie lada wyzwanie. Przez wiele lat się zaniedbywałam pod względem gin, bo co poszłam na zwykła cytologię to miałam jakąś traumę. Zaraz mi gadali ze "czemu jeszcze nie w ciąży" albo badanie było bolesne... Teraz nie chodzę do nikogo kto ma mniej niż 4.5 gwiazdki na na stronach z opiniami i jest nie najgorzej :D

Chociaż jak taki jeden z wysoką oceną od progu zaczął się zwracać do mnie per "Słoneczko" to byłam zażenowana i już więcej moja noga u niego w gabinecie nie postoi :D ale kto co lubi :)

Aktualnie znalazłam świetnego lekarza, któremu w 100% ufam. Zgłosiłam się do niego nawet jeszcze przed planowaniem ciąży i wypisał mi badania na WSZYSTKO nawet badanie nasienia męża, żebyśmy w razie czego nie starali się na próżno. Jedyny minus to przez to, że jest dobrym lekarzem to umówić się do niego graniczy z cudem... Na szczęście zgodził się poprowadzić moją ciążę i wciska mnie gdzie popadnie, ale tak z marszu to ma terminy na za 1.5 miesiąca...
Ja sie wlasnie przejechałam na tym portalu znanylekarz.pl juz 2 razy ten mój ma chyba 500 opini pozytywnych i 5,0 a jest tragiczny serio. Drugi raz byłam z córka u gastrologa tez sugerowałam sie opiniami Lekarka dramat!!! Już pomijam fakt ze śmierdziała i sama sie jej wystraszyłam była zaniedbana i obleśna to też guzik umiała drodzić. Także teraz sugeruje sie bardziej poleceniami znajomych co do lekarza.
 
Super że wszystko dobrze :D
a czemu jest przeciwny inwazyjnym? Osobiście bym się ku nim skłaniała (ale tylko do aminio), bo tylko są diagnostyczne i najdokładniejsze. Ostatnio czytałam że ryzyko poronienia jest 1:1000 więc nie ma takiej tragedii. Jedyna rzecz jakiej się boję to konflikt serologiczny. Mój M. ma + a ja -....
No właśnie dziewczyny czy któraś z was myśli w ogole o amniopunkcji ??? Mowie o dziewczynach 30+

Co do apki mam ta ciąża + i jest super :)
 
No właśnie dziewczyny czy któraś z was myśli w ogole o amniopunkcji ??? Mowie o dziewczynach 30+

Co do apki mam ta ciąża + i jest super :)
Ja mam 30 i o amniopunkcji nie myślę tak szczerze mówiąc. Zastanawiam się póki co nad pappa, ale pogadam o tym z lekarzem na wizycie w środę
 
Ostatnia edycja:
Co do pappy sama się zastanawiam znam wiele przypadków gdzie np. Z racji na wiek wynik wyszedł bardzo źle (wysokie ryzyko) a dziecko urodziło się zdrowe i całą ciąże był stres.
 
reklama
Co do pappy sama się zastanawiam znam wiele przypadków gdzie np. Z racji na wiek wynik wyszedł bardzo źle (wysokie ryzyko) a dziecko urodziło się zdrowe i całą ciąże był stres.

No własnie papa to tylko statystyka, mało mająca się do rzeczywistości. Dlatego ja się raczej zdecyduję na NIFTY albo NACE zamiast papy. Trochę kasy na to pójdzie, ale mój spokój jest cenniejszy :p
 
Do góry