reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Coraz wiecej sie marwie po wczorajszej wizycie.
Krwiak. Luteina. Leżenie.
Przeraża mnie to.
Mam ochote rozszarpać po powrocie na delegacje lekarke z Jeleniej. W poniedzialek bylam na USG i sucz nic nie widziala ???? Obejrzalam zdjecia od niej i wiedzac juz na co nakezy zwrocic uwagę to ślepy by nie dojrzał a co dopiero lekarka z rzekomym doswiadczeniem !!!!! 200 wizyta. Prywatna. Najlepszy sprzet. Opinie !!! Chyba meza do niej wysle bo ja sie nie moge denerwowac.
Musialam przejechac 4 h autem zeby sie dowiedziec ze mam krwiaka
 
reklama
Jak bym o sobie czytała.
Boli jak na okres. Spać non stop. Pic non stop. Cos mi na buzi powylaziło jak nastolatce. Masakra
U mnie za to na twarzy pojawiła się bardzo sucha skóra, nie mam trądziku.
Ciagle chce mi się pic a przez to co chwile do łazienki.
No i spac, spac i spac, ciagle bym mogła spac

Dziewczyny was tez tak ciągnie i boli podbrzusze?
Czasem to jest naprawdę silne ?
 
To raczej dobrze, bo na USG będziesz już miała wyniki pappa i od razu lekarz wrzuci to w system i wyliczy prawdopodobieństwo :)
Też właśnie myślałam, że chce robić usg mając już wyniki pappy. Tylko jazda dwa razy do innego miasta mnie przeraża, ale dla dzidzi pojadę nawet na koniec świata jak trza będzie ;)
 
reklama
Dziewczyny a czy będziecie robić test papa i nifty?
Ja jestem umowiona na 5 lipca, muszę je zrobić ze wzgłdu na wiek i poronienie
Ja razem z USG genetycznym robię i pappa 19.06. NIFTY zależy co mi powie lekarz po badaniach.
Powiem Wam ze strasznie boję się tego pappa bo chyba często pokazuje fałszywy wynik a potem stres przez całą ciążę
Pappa to tylko statystyka/prawdopodobienstwo- nie wynik. Z racji wieku to prawdopodobieństwo już wystepuje, wiec wynik bedzie Nas niepotrzebnie stresował. Ja to odpuszczam. A na inwazyjne sie nie zgodze.
Nifty szukam wlasnie we Wroclawiu
 
Do góry