reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, dziś rano byłam na wizycie na nfz. Lekarz zrobił mi usg i widziałam jak bije serce, jak dziecko się rusza, gdzie ma główkę, rączki i nogi. Dziecko ma dokładnie 2,23 cm. Tylko lekarz powiedział, że przychodnia nie przyznała mu jakichś punktów i już nie prowadzi ciąż, bo przyjmuje tylko 3 godziny raz w tygodniu i muszę się zapisać do innego lekarza. Przynajmniej wypisał mi skierowania na badania krwi i moczu i jutro je muszę zrobić, bo dziś zjadłam śniadanie przed wizytą. W rejestracji najpierw jedna pielęgniarka nie chciała mnie zapisać, bo stwierdziła, że terminy są na koniec czerwca (a lekarz kazał się zapisać na za 10 dni), ale przyszła jakaś jej szefowa i wpisała mnie na za tydzień na 4 czerwca.
 
Mnie raz piersi bolą, a raz nie. Ostatnio mi coraz częściej jest niedobrze. Wczoraj zawsze jak wstawałam to miałam zawroty głowy. Dziś w sumie chyba brak objawów
 
Bolą was cały czas piersi? ja dziś czuje, ze są mniejsze i nie ma już tej tkliwości jak do tej pory... już mam czarne myśli... :(
Jest dzien że nie bolą a dziś to obłęd..

A co do l4 to niewiem jak bedze dawać. Ostaniej ciąży miałam co dwa tygodnie. Dziś zrobiłam wszystkie badania krwi i po wyniki nie muszę jechać idą do kartoteki odrazu. Już są na luty jak to leci
 
Cześć dziewczyny, dziś rano byłam na wizycie na nfz. Lekarz zrobił mi usg i widziałam jak bije serce, jak dziecko się rusza, gdzie ma główkę, rączki i nogi. Dziecko ma dokładnie 2,23 cm. Tylko lekarz powiedział, że przychodnia nie przyznała mu jakichś punktów i już nie prowadzi ciąż, bo przyjmuje tylko 3 godziny raz w tygodniu i muszę się zapisać do innego lekarza. Przynajmniej wypisał mi skierowania na badania krwi i moczu i jutro je muszę zrobić, bo dziś zjadłam śniadanie przed wizytą. W rejestracji najpierw jedna pielęgniarka nie chciała mnie zapisać, bo stwierdziła, że terminy są na koniec czerwca (a lekarz kazał się zapisać na za 10 dni), ale przyszła jakaś jej szefowa i wpisała mnie na za tydzień na 4 czerwca.
Gratulacje !!!!;)
 
Wiem, że już świruje, sama próbuje wyluzować, ale nie potrafię. Każdy nie-objaw ciąży jest dla mnie oznaką czegoś złego... Do tej pory sutki miałam tak tkliwe, że zakładanie biustonosza było problemem, dziś nie boli mnie nic.
Też tak mam;( Jak tylko znikają mdłości jest panika, ale później znów wracają i już mniejszy stres. Piersi też bardzo różnie, u mnie przeważnie bolą na wieczór i w nocy. Juz się stresuję wizytą czwartkową;(
 
reklama
Też tak mam;( Jak tylko znikają mdłości jest panika, ale później znów wracają i już mniejszy stres. Piersi też bardzo różnie, u mnie przeważnie bolą na wieczór i w nocy. Juz się stresuję wizytą czwartkową;(
To możemy razem się stresować, ja jutro o 14:45 mam wizyte i już powinno być widać i zarodek i serducho... (wg OM bedzie 6+2) na samą myśl serce bije mi mocniej i strasznie sie stresuje.. pamiętam ten stres przed każdym usg w poprzedniej ciąży, dopiero po porodzie bylam spokojna, jak malutka była ze mną.
 
Do góry