reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Widziałam pecherzyk i mała kropkę bez echa to był 5tydz i 3 dzień.
Mówi że jeśli mnie nic nie boli to mam brać leki i czekać do wizyty. 3 razy straciłam ciążę więc sama wiem że jeżdżenie po szpitalach nic mi nie da, dadzą mi te same leki co mam w domu i każą leżeć.
Ale do czwartku chyba zejdę na zawał :/
Właśnie, myśl pozytywnie! Do czwartku zostały 2 dni, zobaczysz jak zleci
 
reklama
Witam ;) ale dużo już napisane Wow według OM termin koniec grudnia, według bety i pierwszego usg ciąża będzie młodsza. Dziś idę na kolejne i liczę zobaczyć zarodek ;)
W listopadzie kończę 34 to moja 4 ciąża, mam już 2 córki i synka (3cc - 2009, 2011 i 2014)
 
Powinno, przy ciąży z Julia byłam w 6 z hakiem i gin powiedziała ze rano musiało zacząć bić serduszko :) a teraz byłam w 7tc0 i pięknie biło :) robiłaś może betę? Powtarzałas ją?

Bete robiłam tylko na początku chciałam jechać dziś i w czwartek ale boję się że wyniki wyjdą źle i że strachu zrezygnowałam...

[GROUP=]
Witam ;) ale dużo już napisane Wow według OM termin koniec grudnia, według bety i pierwszego usg ciąża będzie młodsza. Dziś idę na kolejne i liczę zobaczyć zarodek ;)
W listopadzie kończę 34 to moja 4 ciąża, mam już 2 córki i synka (3cc - 2009, 2011 i 2014)

Witaj 3mam kciuki za wizyte
[/GROUP]
 
Ja byłam tydzień temu to był pęcherzyk z kropeczka też bez echa teraz mam 5+5 tc idę za tydzień schizuje się
 
Hej hej, jestem tu nowa :) mam termin jakos na polowe stycznia - prawdopodobnie 17.01, ale to sie jeszcze moze zmienic :p
Robilam tylko dwa testy ciazowe i nie dostalam okresu.
Mam juz dziecko, ma 9 miesiecy i troche mnie to wszystko przeraza
 
Co do usg, mi w 1 ciazy w 5 tygodniu z kawalkiem wychodzilo ze nie majeszcze serduszka, dopiero chyba w 6t3d bilo :) takze lepiej sie zapisac na 6 tydzien z kawalkiem
 
Dzień dobry
Ja właśnie też się cały czas martwię,bo cały czas mam te uplawy brazowe...brzuch mnie nie boli Ale wydaje mi się że piersi mniej bolą (albo już sobie wkracam) Wczoraj źle się czułam cały dzień bolała mnie głowa i miałam mdłości. Do czwartku chyba zejdę na zawał:(
Ty Kochana masz tylko i aż dwa dni ,a ja do 23 to nerwicy się nabawię :p
Będzie dobrze ,powtarzać to sobie musimy jak mantre ;)

Witam ;) ale dużo już napisane Wow według OM termin koniec grudnia, według bety i pierwszego usg ciąża będzie młodsza. Dziś idę na kolejne i liczę zobaczyć zarodek ;)
W listopadzie kończę 34 to moja 4 ciąża, mam już 2 córki i synka (3cc - 2009, 2011 i 2014)
Witaj.. Udanej wizyty ,daj znać ;) Dwójkę dzieci mamy z tych samych roczników (2009 i 2011) na 2014 się nie załapałam :D

Hej hej, jestem tu nowa :) mam termin jakos na polowe stycznia - prawdopodobnie 17.01, ale to sie jeszcze moze zmienic :p
Robilam tylko dwa testy ciazowe i nie dostalam okresu.
Mam juz dziecko, ma 9 miesiecy i troche mnie to wszystko przeraza
Witam ;)

Ja to jak co dzień wstałam o 5.50 ,ale jak dzieci i Mój rozeszli się(szkoła,praca) o 6.50 to postanowiłam ,że się jeszcze kimnę i tak mi zeszło do 10 :p Wczoraj mojego wysłałam do apteki kupił mi pregna plus, przyznam ,że świetny skład. Mięśnie mniej bolą uff.. już troszkę miałam przerażenia.
Wczoraj rozmawiałam z moją mamą przez telefon nie chciałam mówić do wizyty ,a moja córa ,akurat szykowała się spać i ja tu gadu- gadu ,a ona podchodzi i mówi dobranoc mama ,dobranoc dzidzia :D sprzedała mnie hehe ,co miałam powiedzieć ,że prawdopodobnie będzie babcią ,a 23 pokaże dowód :p Nikt nie miał wiedzieć ,a nagle każdy będzie. Tak to już jest.
Zgłodniałam idę po drugie śniadanie i może 5 raz włączę ten sam film bo po kawałku oglądam :p
 
reklama
Witaj.. Udanej wizyty ,daj znać ;) Dwójkę dzieci mamy z tych samych roczników (2009 i 2011) na 2014 się nie załapałam :D
Witaj Dam znać na pewno ;)

U mnie wie mąż i najstarsza córka, średnia myśli że szykujemy się do dziecka dopiero. Obie wiedzą że to nasza tajemnica. Najmłodsza papla jeszcze nic nie wie :p
Mojej mamie powiemy jak wrócę z Grecji (31.05-10.06) a teściów poinformujemy w sierpniu po powrocie ze Szwecji :p Czeka nas ciężka przerwa, w 2014 już ciężka reakcja była....
 
Do góry