reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

972128

U nas tez piękne bijące serduszko ❤❤❤❤❤ 7tc0 z usg i wstępnie termin na 30.12 chociaż wolałabym juz styczeń :p
 
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj po 48h na becie. Pierwszy wynik był 51 a teraz 136 Ale zmartwil mnie progesteron A te normy tu niżej jakieś dziwne z laboratorium... tak samo ta beta normy od 200... jak to rozumieć? To mój 33 dc przy cyklach 31 dniowych.
20190513_173754.jpg
 
Dziewczyny byłam dzisiaj po 48h na becie. Pierwszy wynik był 51 a teraz 136 Ale zmartwil mnie progesteron A te normy tu niżej jakieś dziwne z laboratorium... tak samo ta beta normy od 200... jak to rozumieć? To mój 33 dc przy cyklach 31 dniowych.Zobacz załącznik 972181
Bete tak napisali bo we wczesnych bardzo ciążach różnie bywa ale na dole ogólnie jest napisane że poniżej pięciu to brak ciąży więc powyżej oznacza ciążę.
Co do progesteronu to twój wynik mieści się w przedziale dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży tak więc w normie.

Super dziewczyny ze wszystko u was dobrze na wizytach obyśmy tu miały już zawsze same dobre wieści.
Dagi być może też będę mieć na sam koniec grudnia termin to chyba będę leżeć i nic nie robić byle przetrzymać do stycznia. Głupio się w grudniu urodzić zawsze najmłodszym się jest. A ja mam rocznicę ślubu 31grudzien to fajnie by było 1szego stycznia urodzić i taki spóźniony o jeden dzień mężowi prezent zrobić hahaha
 
Bete tak napisali bo we wczesnych bardzo ciążach różnie bywa ale na dole ogólnie jest napisane że poniżej pięciu to brak ciąży więc powyżej oznacza ciążę.
Co do progesteronu to twój wynik mieści się w przedziale dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży tak więc w normie.

Super dziewczyny ze wszystko u was dobrze na wizytach obyśmy tu miały już zawsze same dobre wieści.
Dagi być może też będę mieć na sam koniec grudnia termin to chyba będę leżeć i nic nie robić byle przetrzymać do stycznia. Głupio się w grudniu urodzić zawsze najmłodszym się jest. A ja mam rocznicę ślubu 31grudzien to fajnie by było 1szego stycznia urodzić i taki spóźniony o jeden dzień mężowi prezent zrobić hahaha

Myślę że będę zaciska nogi do 1 stycznia jak się będzie pchalo wcześniej to ok ale jak da rade to super by było urodzić juz w 2020 :)

Dziewczyny czy któraś z Was jest z zachodniopomorskiego? Chciałam zapytać o badania prenatalne gdzie warto zrobić
 
Cosmolady mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!! Jestem z Tobą.

Czy wszystkie macie wizyty tak szybko? Bo wychodzi na to że mam najpóźniej a jeden z najwcześniejszych terminów. Jak zadzwoniłam i powiedziałam wynik bety i który tydzień to sekretarka mojego lekarza mnie na 3.06 umówiła, ale może też być tak że wcześniejszy tydzień mój lekarz ma wolne i to może dlatego. Ale z synem też byłam pierwszy raz 8+6 i już był super maluszek co ruszał rączkami i nóżkami teraz będę jeszcze kilka dni dalej, więc może i lepiej skoro i tak nic się nie dzieje. Objawów nie ma żadnych prócz braku miesiączki i senność i jednej co nie mialam w pierwszej ciąży czyli ból piersi, ale myślę że to przez to że ja jeszcze mleko miałam choć nie karmię już 2 lata:confused: haha byłabym dobra mamka :-) :)
Ja mam książeczkę honorowego dawcy krwi ustawowo maja 4 dni by zapisać mnie do każdego specjalisty.
21 mam drugą wizytę żeby zobaczyć czy bije serduszko. Teraz mam 5+5

Gratuluję wam dziewczyny też bym chciała wiedzieć czy wszystko ok.
 
Nie mogę się doczekać wizyty 21 chciała bym wiedzieć czy bije serduszko. Strasznie mi się dluzy i się martwię.
 
reklama
Dzień dobry
Ja właśnie też się cały czas martwię,bo cały czas mam te uplawy brazowe...brzuch mnie nie boli Ale wydaje mi się że piersi mniej bolą (albo już sobie wkracam) Wczoraj źle się czułam cały dzień bolała mnie głowa i miałam mdłości. Do czwartku chyba zejdę na zawał:(
 
Do góry