reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A właśnie, dziewczyny planujecie przed L4 jeszcze urlopy? Bo u mnie jeśli wszystko będzie ok, to bardzo chciałabym w czerwcu jeszcze pojechać gdzieś daleko :) ale nie wiem jak lekarz się ustosunkuje do tego
 
reklama
A właśnie, dziewczyny planujecie przed L4 jeszcze urlopy? Bo u mnie jeśli wszystko będzie ok, to bardzo chciałabym w czerwcu jeszcze pojechać gdzieś daleko :) ale nie wiem jak lekarz się ustosunkuje do tego

Ja byłam 2-4 w Londynie (implantacja była 30), teraz mam zaraz znów lecieć i lekarz powiedział, że spokojnie mogę.
 
Witam ;) ale dużo już napisane Wow według OM termin koniec grudnia, według bety i pierwszego usg ciąża będzie młodsza. Dziś idę na kolejne i liczę zobaczyć zarodek ;)
W listopadzie kończę 34 to moja 4 ciąża, mam już 2 córki i synka (3cc - 2009, 2011 i 2014)
Czesc to tak jak ja:-) jestem w 4 ciazy mam 2 corki i synka. (2009, 2012 i 2015)
 
Witam wszystkie nowe mamusie.

Co do urlopu my lecimy 18.07 -04.08 to już będzie drugi trymestr. W pierwszym ja bym nie ryzykowała bo jest ryzyko poronienia, tak mi mówiła moja ginekolog w pierwszej ciąży i później w 8 i 9 miesiącu jest ryzyko przyspieszenia porodu i też lepiej nie letac generalnie drugi trymestr to najlepszy moment.
 
Witam wszystkie nowe mamusie.

Co do urlopu my lecimy 18.07 -04.08 to już będzie drugi trymestr. W pierwszym ja bym nie ryzykowała bo jest ryzyko poronienia, tak mi mówiła moja ginekolog w pierwszej ciąży i później w 8 i 9 miesiącu jest ryzyko przyspieszenia porodu i też lepiej nie letac generalnie drugi trymestr to najlepszy moment.
Witaj
Ja leciałam nie wiedząc że jest ;) Poza tym za granicą możesz spokojnie latać od początku do chyba 28 tc.
Mój lekarz nie widzi problemu ;)
 
Witaj
Ja leciałam nie wiedząc że jest ;) Poza tym za granicą możesz spokojnie latać od początku do chyba 28 tc.
Mój lekarz nie widzi problemu ;)
Ja już leciałam 2 razy. Raz chwilę po zapłodnieniu i drugie raz jak już wiedziałam że w ciąży jestem to było kilka dni po tym jak @ miałam dostać. Trochę się stresowałam ale wypiłam magnez przed lotem i było dobrze :)
 
reklama
Daleb delikatnie plamie i delikatnie boli mnie podbrzusze. Jutro robie bete, ale wynuk poznam dopiero w czwartek

Dziewczyny piękne zdjecia! Mam nadzieję, że niebawem każda z nas bedzie się mogla takim pochwalic
 
Do góry