reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja tez się dziś źle czuje, ale nie wymiotuje. Jest mi niedobrze i byłam kilka razy na kibelku. Cały czas skręca mnie w żołądku :(
 
reklama
Ewa87 kochana powiedz mi jak logistycznie masz zaplanowane pewne kwestie przy 3 dzieci? :D jak np u Ciebie wygląda kwestia samochodu? Planowałaś już coś w tym temacie? My na pewno będziemy musieli zakupić większy ale powiem szczerze wybór marny przy rodzinie 2+3 gdzie wszystkie dzieci jeszcze mają foteliki... Kolejna kwestia jak u Ciebie z pokojami? U nas w prawdzie buduje się dom ale to jeszcze z 2 lata zejdzie więc ta cała moja trójca będzie w 1 pokoju. Sypialnie mam tak małą, że ewentualnie tylko kołyskę zmieszczę...zamówiłam dzieciom takie łózko (jeszcze przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży chyba jakieś przeczucie :p):o
:

od spodu jest szuflada z 3 materacem, bo młodsza boi się zasypiać sama więc to z myślą o mnie albo mężu było żeby dzieci uśpić :p

Mam masę obaw wiem, że to sam początek ale myślę już o wszystkim ;P zaraz zacznę studia młodemu planować ;)
 
Myślałam o tym, ale chyba to plamienie nie jest tak mocne, ze konieczna byłaby interwencja w szpitalu. Zobaczę jak będzie jutro

U mnie zaczęło się o brudzenia lekko wkładki a po 2 dniach jak się rozkrecilo to już wiedziałam że będzie koniec... od tej chwil każde plamienie jest skądś i jak zacznę plamic to od raz jadę na IP. Jak dzisiaj lepiej już?
 
Ewa87 kochana powiedz mi jak logistycznie masz zaplanowane pewne kwestie przy 3 dzieci? :D jak np u Ciebie wygląda kwestia samochodu? Planowałaś już coś w tym temacie? My na pewno będziemy musieli zakupić większy ale powiem szczerze wybór marny przy rodzinie 2+3 gdzie wszystkie dzieci jeszcze mają foteliki... Kolejna kwestia jak u Ciebie z pokojami? U nas w prawdzie buduje się dom ale to jeszcze z 2 lata zejdzie więc ta cała moja trójca będzie w 1 pokoju. Sypialnie mam tak małą, że ewentualnie tylko kołyskę zmieszczę...zamówiłam dzieciom takie łózko (jeszcze przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży chyba jakieś przeczucie :p):o
:

od spodu jest szuflada z 3 materacem, bo młodsza boi się zasypiać sama więc to z myślą o mnie albo mężu było żeby dzieci uśpić :p

Mam masę obaw wiem, że to sam początek ale myślę już o wszystkim ;P zaraz zacznę studia młodemu planować ;)

Ej. Nie ma się co martwić. Ja prawdopodobnie jestem w 4 ciąży. Pierwszy test mi wyszedł pozytywnie w sobotę. Ale z kalkulatorów wychodzi ze termin miałabym na 25 stycznia. Mam mdłości i boli mnie brzuch. I to już od drugiego dnia po owulacji.
Wracając do Twoich obaw mam 3 synków (6,5,3) Mieszkaliśmy w kawalerce 25m2 i daliśmy radę. Dopiero na koniec zeszłego roku kupiliśmy dom. I teoretycznie każdy ma swój pokój. Ale oni wszyscy są tak bardzo za sobą, że chcą być wszyscy razem. Dlatego na razie najstarszy ma swój a dwóch mlodyszych razem. Jeden pokój jest wolny wiec będzie dla czeartego
Także myśle ze te 2 lata to spokojnie w jednym pokoju dacie radę i nie ma się czym przejmować
 
Ewa87 kochana powiedz mi jak logistycznie masz zaplanowane pewne kwestie przy 3 dzieci? :D jak np u Ciebie wygląda kwestia samochodu? Planowałaś już coś w tym temacie? My na pewno będziemy musieli zakupić większy ale powiem szczerze wybór marny przy rodzinie 2+3 gdzie wszystkie dzieci jeszcze mają foteliki... Kolejna kwestia jak u Ciebie z pokojami? U nas w prawdzie buduje się dom ale to jeszcze z 2 lata zejdzie więc ta cała moja trójca będzie w 1 pokoju. Sypialnie mam tak małą, że ewentualnie tylko kołyskę zmieszczę...zamówiłam dzieciom takie łózko (jeszcze przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży chyba jakieś przeczucie :p):o
:

od spodu jest szuflada z 3 materacem, bo młodsza boi się zasypiać sama więc to z myślą o mnie albo mężu było żeby dzieci uśpić :p

Mam masę obaw wiem, że to sam początek ale myślę już o wszystkim ;P zaraz zacznę studia młodemu planować ;)
Jeśli chodzi o auto to ja mam na dojazdy do przedszkola toyote corollę taką małą. Dwa foteliki z tylu i na środku podkładka. A na dalsze wyprawy mamy Seata alhambrę. Ma wszystkie fotele dzielone i foteliki bezproblemowo się mieszczą. Dodatkowo mamy tez fotele specjalnie dla dzieci ze tych fotelików nie trzeba montować. A w razie jak chcemy zabrać babcie gdzieś to mozemy demontować jeszcze dwa fotele.
 
U mnie zaczęło się o brudzenia lekko wkładki a po 2 dniach jak się rozkrecilo to już wiedziałam że będzie koniec... od tej chwil każde plamienie jest skądś i jak zacznę plamic to od raz jadę na IP. Jak dzisiaj lepiej już?
Na razie czysto :) zaczęłam brać luteinę, bo mam kilkanaście tabletek w domu. Ja od 4-5 lat na 7-10 dni przed każda miesiączka mam takie plamienia, w każdym cyklu. Może być to wina niskiego progesteronu. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie
 
Na razie czysto :) zaczęłam brać luteinę, bo mam kilkanaście tabletek w domu. Ja od 4-5 lat na 7-10 dni przed każda miesiączka mam takie plamienia, w każdym cyklu. Może być to wina niskiego progesteronu. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie
Super ze czysto, oby tak dalej :) pisz jakby się coś działo <3
 
reklama
Do góry