reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Nie mogę znaleźć swoich wyników z rezonansu :D latam już od 1,5 h i lipa. Ale chyba rezonansem się opiekowała moja matka bo to za poważne badanie, które mogłabym zgubić. I zgubiła. Nie wiem czy warszawa ma odpis... Co ja pójdę do neurologa i powiem "Panie uwierz mi:D mam torbiel, to nie tak że się migam przed porodem SN" XD.... Teraz to mi rezonansu nie zrobią bo w ciąży nie można absolutnie.
 
Narazie sie poddaje bo jeszcze trochę czasu jest, a szkoda mi słonecznego dnia na walke z papierami:) znalazłam moje słynne wyniki z potwornym endometrium z 2012 ! :D którego jak widac nie mam.... Jak by były u mnie to by były... Ja pamiętam, że mnie dekiel szefowa w poprzedniej firmie nie chciała puścić na badanie więc robiłam prywatnie w niedzielę 12 listopada... Koszt to 700 zł takiej zabawy. A że nie miałam jak odebrać bo przecież ja nigdy nie miałam ani urlopu ani chorobowego, wyniki odebrała kuzynka i chyba przez tele powiedziała, że stoi w miejscu ani nie zniknął ani nie rośnie.
hhehe a wogóle matka mi powiedziała, że musiałam wczoraj u lekarza zrobić z siebie ostrego żula, który nie wiadomo ile chla. Gadamy z lekarzem o krzywej cukrowej, leże sobie rozkraczona w tym takim fotelu tortur do grzebania w pochwie.
On przy biurku patrzy jeszcze na szybko na wyniki i tylko mhm mhm wszystko dobrze. A ja na to
-Uffff bo się o ten cukier bałam! Bo ja tyle wpierniczam słodkiego! No już zrezygnowałam z picia i palenia, ale z cukrem byłby problem:D
 
Paczuszki z weekendowych zakupów zaczynają dochodzić ❤️
26240F68-33C9-4DDF-86EB-A7D61042BDC3.jpeg
 
Dziewczyny mam pytanko. Wczoraj od mojej pani doktor dostałam do suplementowania jod. Wyobraźcie sobie ze poszłam do apteki i Pani mi mówi ze jest duży problem z jodem. Nie ma go w hurtowniach i nie może mi go zamówić . Sprawdziła tez czy w innych aptekach jest i w obrębie 50 km nie ma. Czy u Was tez takie problemy ?
Ja kupiłam jod z firmy Swanson jako kelp atlantycki, można go zamówić choćby na Allegro (to suplement).
 
Dziewczyny jaki rozmiar pieluszek jednorazowych kupujecie 1 czy 2.Moi chłopcy ur. się z wagą ponad 4kg.i zastanawiam się nad "2".Niby 3 dziecko,ale z wszystkim mam problem.Jakoś w tej ciąży mam ograniczone myślenie i nagle nic nie wiem.
 
Mi kolejne paczki przyszły pozamawiane przez matkę. Jej się po prostu nudzi w pracy. Xd każda z sukienek Laura założy raz...
Super, że mama tak oszalała na punkcie wnuczki . Moja mama zmarła 1,5 roku temu :( a nie mogła się doczekać mojego drugiego dziecka i tez by pewnie szalała . Wiec uwierz mi trzeba to doceniać. Można by rzec ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
 
reklama
Ja z kolei rozglądam się za lozeczkiem. Miałam jechać do Ikei, ale jakoś mi tym razem nie po drodze. M cały czas w rozjazdach, nie bardzo ma czas. Robiąc kolejne zamówienie w Smyku, tym razem na kocyki :-) zauważyłam że mają fajne fozexzko z tego Klupsia, z szuflada za jakieś 400 zł.
Czy ktoś ma z tej firmy łóżeczko i czy warto w smyku taki zakup zrobić?
Ja kupiłam łóżeczko Klupś Irene Lime. Ono jest większe niż normalne łóżeczko dziecięce, bo ma 140x70 cm. Kupiłam przez Allegro. Dość łatwo było je złożyć tylko nie było fabrycznie nawierconego jednego otworu i sami go nawierciliśmy. Później można zdjąć z niego szczebelki i zrobić łóżko dla większego dziecka, więc taki zakup starczy na 7-8 lat. Minusem było tylko to, że nie było dodanych zaślepek na śruby, ale łóżeczko będzie tak ustawione, że tych śrub w większości nie będzie widać, oprócz tych na froncie szuflady ;) A i kosztowało 399zł + przesylka 40 zł.
 
Do góry