reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny macie czasami takie silniejsze bóle przy stawianiu się macicy... podchodzące pod okresowe? Bo już zaczynam dzisiaj świrować. Miałam dzisiaj taki. Do tego jeszcze mam dzisiaj przeboje z jelitami co chwile mnie kłują...chyba wczorajsza kolacja mi się 'odbija'
Ja od kilku dni też mam takie chwilowe pobolewanie bo bólem to nazwać nie mogę.. jakby się brzuch rozciągał cos takiego...
 
5ciąża ale w domu 2 dzieci. I do końca strach czy blizna wytrzyma i nie rozejdzie się.
Też się panicznie boję rozejscia blizny... Na ostatniej wizycie rozmawiałam o tym z moim ginem. To jest naprawdę cudowny lekarz potrafił mnie uspokoić, wszystko wytłumaczył. Siedziałam 40 minut. Teraz troszkę mniej się tym stresuję. Damy radę napewno wszystko będzie dobrze. Stres nam niepotrzebny :)
 
Dziewczyny ja od tygodnia czuję się jak mamuci słoń, niby dużo nie przytyłam ale czuję jak mi ten bęben rósnie jak szalony ja mam apetyt ale dużo zjeść mnie mogę bo zaraz mi wszystko podchodzi do góry a gdzie tu jeszcze się turlać 3 msc :p

Ja mam z kolei rozkminy takie... Że szpital w którym chciałabym rodzic jest oddalony o 80km (1.20h) drogi i teraz jako pierworodka się zastanawiam czy zdążymy czy to nie jest głupi pomysł , ale mój szpital w pobliżu to jest jedna wielka drama.. lekarz powiedział że to nie jest jak w filmach, że 15 min od skurczy i już dziecko jest, czy któraś z Was też dojeżdżała dalej do porodu?

P.s w Biedronce teraz są kocyki kliny i gadżety dla niemowlaków

Przy pierwszym od pierwszych skurczy do pełnego rozwarcia i porodu u mnie było aż kilkanaście godzin. Przy drugim żadnych zwiastunów i od razu bóle parte więc zdążyłam tylko na cito do szpitala w mojej miejscowości.
 
Przy pierwszym od pierwszych skurczy do pełnego rozwarcia i porodu u mnie było aż kilkanaście godzin. Przy drugim żadnych zwiastunów i od razu bóle parte więc zdążyłam tylko na cito do szpitala w mojej miejscowości.
To dobrze że zdążyłaśJa z pierwszym-6h,z drugim-4h,z trzecim-3h a z tym niewiem. Ja jestem z Opatowa, do Lublina tam gdzie chodzę do lekarza jest 2h jazdy. Jeżeli mnie umówi na termin i wywoła poród lub będzie cesarka, to zdążę. Jeżeli się zacznie wcześniej to jadę prosto do szpitala w Opatowie. Nie będę ryzykować.
 
To dobrze że zdążyłaśJa z pierwszym-6h,z drugim-4h,z trzecim-3h a z tym niewiem. Ja jestem z Opatowa, do Lublina tam gdzie chodzę do lekarza jest 2h jazdy. Jeżeli mnie umówi na termin i wywoła poród lub będzie cesarka, to zdążę. Jeżeli się zacznie wcześniej to jadę prosto do szpitala w Opatowie. Nie będę ryzykować.

O 4 rano ruchu na drodze nie było :-)
Tydzień przenoszone, teraz uważam że lekarz powinien mnie jednak do szpitala położyć. Nie wiedziałam że można bez objawów rodzic. Myślałam że mam jeszcze czasu trochę.
Do Lublina na studia i do pracy jeździłam 9 lat.
Nie lubię po nim jeździć a po echu serca w Rzeszowie daruje sobie i ten szpital. Po prostu ciężko dojechać, zaparkować i nie zwariować w drodze na oddzial. Gdyby jeszcze to była moja poradnia to ok, a tak to jechała bym na wariata u bez gwarancji że przyjmą bo jak mają obłożenie mogą odmówić albo potraktować tak jak bym nie chciała.
 
O 4 rano ruchu na drodze nie było :-)
Tydzień przenoszone, teraz uważam że lekarz powinien mnie jednak do szpitala położyć. Nie wiedziałam że można bez objawów rodzic. Myślałam że mam jeszcze czasu trochę.
Do Lublina na studia i do pracy jeździłam 9 lat.
Nie lubię po nim jeździć a po echu serca w Rzeszowie daruje sobie i ten szpital. Po prostu ciężko dojechać, zaparkować i nie zwariować w drodze na oddzial. Gdyby jeszcze to była moja poradnia to ok, a tak to jechała bym na wariata u bez gwarancji że przyjmą bo jak mają obłożenie mogą odmówić albo potraktować tak jak bym nie chciała.
A gdzie będziesz rodzić? W Tarnobrzegu?
 
To dobrze że zdążyłaśJa z pierwszym-6h,z drugim-4h,z trzecim-3h a z tym niewiem. Ja jestem z Opatowa, do Lublina tam gdzie chodzę do lekarza jest 2h jazdy. Jeżeli mnie umówi na termin i wywoła poród lub będzie cesarka, to zdążę. Jeżeli się zacznie wcześniej to jadę prosto do szpitala w Opatowie. Nie będę ryzykować.
Ja z pierwszym też 6 godzin. To jest szansa że z drugim się szybko uwine [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny ja od tygodnia czuję się jak mamuci słoń, niby dużo nie przytyłam ale czuję jak mi ten bęben rósnie jak szalony ja mam apetyt ale dużo zjeść mnie mogę bo zaraz mi wszystko podchodzi do góry a gdzie tu jeszcze się turlać 3 msc [emoji14]

Ja mam z kolei rozkminy takie... Że szpital w którym chciałabym rodzic jest oddalony o 80km (1.20h) drogi i teraz jako pierworodka się zastanawiam czy zdążymy czy to nie jest głupi pomysł , ale mój szpital w pobliżu to jest jedna wielka drama.. lekarz powiedział że to nie jest jak w filmach, że 15 min od skurczy i już dziecko jest, czy któraś z Was też dojeżdżała dalej do porodu?

P.s w Biedronce teraz są kocyki kliny i gadżety dla niemowlaków
Ja się też czuję jak słoń dodatkowo katar mnie wykancza.

Ta promka w biedrze to chyba nie w każdej u mnie nic nie ma. Mam małą biedronki i zawsze połowy rzeczy brakuje.
 
Do góry