reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny nie mówcie, ze jak są mdłości, to jest na pewno wszystko ok. Ja znam kilka kobiet, które nie miały żadnych mdłości i wymiotów w ciąży i urodziły zdrowe dzieci. Jedna kobieta wymiotuje, a inna nie. Nie ma reguły
 
reklama
Cześć
Zrobiłam dziś bete, jutro wynik po 10

Dziewczyny a czy przy ciąży biochemicznej dużo jest krwi? Przepraszam, ze pytam, ale caly czas plamię a tu z nikad pomocy
U mnie najpierw było 3 dniowe plamienie a późnij coś przypominającego okres tylko bardziej obfity.
 
Ja miałam do tej pory raz, ale to chyba dlatego że zjadłam oliwki, ogórki, pistacje i wszystko popilam mlekiem, a na koniec jeszcze doprawiłam brokułem. Raczej miałam taki tydzień, gdzie miałam problem z zaparciami, ale odkad codziennie rano pije koktajl owocowo-warzywny problemów nie ma :)
Jeżeli masz biegunki jedz więcej produktów bogatych w żelazo. Tylko nie przesadź w druga stronę ;)
O matko jaki miks! Noe dziwie się, że tak było :p
 
Hej dziewczyny! Ja ostatnio schizuję bo mdłości mi stopniowo zanikają;( wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero 30stego więc na szybko umówiłam się na jutro do mojej starej ginekolog aby zobaczyc co się dzieje! W poprzedniej ciąży prawie nie miałam objawów i jak zanikał mi ból piersi to był to zły objaw,dlatego teraz panikuję;(
Ja mam czasem tak, ze czuje mocne objawy, a czasem w ogóle nic nie czuje. Ponoć to normalne :)
 
Ufff, jak dobrze, ze to napisałaś. Ja tez tydzień temu robiłam beta hcg i przyrost miałam 52% (1815 i po 48h 2770), zestresowalo mnie to strasznie. Lekarz powiedział, ze rośnie i to najważniejsze, ale dobrze wiedzieć, ze jak osiągnie pułap 2000, to rośnie wolniej, bo ide jutro znow sprawdzić betę. Rozumiem, ze zarodek zobaczyłaś tydzień temu, gdy miałaś 5+3?
Tak wychodzi wg om :) lekarz powiedział ze wszystko idealnie i żeby absolutnie już bety nie sprawdzać, bo serwujemy w ten sposób dzieciątku ogromny stres.
 
Ja mam cały czas śluz zabarwiony na delikatny kolor beżowy. Nie ma tego dużo, może 3 razy w ciągu dnia na papierze toaletowym, ale jednak... stresuje mnie to tylko. Czy możliwe, ze luteina i duphaston jeszcze nie działają? Biorę je od niedzielnego popołudnia
 
reklama
Hmm ja w pierwszej nie wyniotywalam teraz też nie. W pierwszej bolał mnie brzuch na okres i ogórki mogłam jeść. Teraz bolą piersi jem cały czas dżem na początku teraz pomidory koktajlowe
 
Do góry