reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mnie też nic nie boli nic nie piecze.Pije mega dużo,jem żurawinę i urosept.Badanie ogólne zawsze wychodzi mi ok,żadnych bakterii.A w posiewie bakterie.

No ja się zdziwiłam bo ostatnio było super, w życiu takich wyników nie miałam z moczu :/
Wysłałam starego po urosept, a co tam.

MartaSx - boję się dzieciątka większego niż 3400.
 
No ja się zdziwiłam bo ostatnio było super, w życiu takich wyników nie miałam z moczu :/
Wysłałam starego po urosept, a co tam.

MartaSx - boję się dzieciątka większego niż 3400.
Nic się nie stanie, nie zeżresz przecież całego opakowania naraz :p O ta żurawina, co brałam to był Furoxin. Uroseptu nie zdążyłam wziąć bo mi lekarz powiedział, że jest cacy.

Aguara :D ja na bank będę miała kloca. Ona szybko rośnie a mi matka mówi, że ja warzyłam 3,5 i 62 było u mnie rozmiarem startowym. Ale podobno miałam dłuuuugiee nogi i Laura też ma. Nie wiem. jak po tatusiu no bo, jak mówiłam był na tamte czasy hardkorowym wcześniakiem, który ledwo przeżył. Ze sporu serologicznego 1,600 miał i 46 rozmiar. No ale bydle jest grubej kości i ma wielki łep jak koń.
 
reklama
Do góry