reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jeszcze by tego brakowało, żeby na tym forum ktoś kogoś oceniał.
Temat jak temat (taaaaa... :-))
Ja to się nad natura zastanawiam. Pierwsza córka prawie dwa tyg przed terminem, 2800, druga tydzień po i 3 kg z hakiem (nie pamiętam jakim). Reguły ni ma. A jak piszemy o kupie i dupie :-p to przy drugim porodzie jak pisałam nie zdążyłam na lewatywe i inne takie atrakcje. Dopiero po 10 latach zapytałam M czy przypadkiem hmnn nie wydałam na świat jeszcze czegoś. Dyplomatyczne twierdzi że nie pamięta.
 
Jeszcze by tego brakowało, żeby na tym forum ktoś kogoś oceniał.
Temat jak temat (taaaaa... :-))
Ja to się nad natura zastanawiam. Pierwsza córka prawie dwa tyg przed terminem, 2800, druga tydzień po i 3 kg z hakiem (nie pamiętam jakim). Reguły ni ma. A jak piszemy o kupie i dupie :-p to przy drugim porodzie jak pisałam nie zdążyłam na lewatywe i inne takie atrakcje. Dopiero po 10 latach zapytałam M czy przypadkiem hmnn nie wydałam na świat jeszcze czegoś. Dyplomatyczne twierdzi że nie pamięta.
Mnie to fascynuje, jak to dalej z tymi seksami będzie:p Się chłopak napatrzy i będzie się tam bał wkładać cokolwiek.
 
A widnieje po boku prawym temat ze zdjęciem obleśnego skrzepa. Ja takie rodzę przy okresie. Dziołcha się spytała, co to i co ma zrobić. Do szpitala nie poszła. Jadą ją jak burą su... :p Nawet mi się w takich wątkach nie chce odpowiadać. Sama nie wiem jak bym się zachowała na jej miejscu.
 
Nie ma takiej opcji. Przetestowane. Chyba że zakochany w Tobie po uszy i będzie się bał że ci krzywdę zrobi. Wtedy celibat przez jakiś czas dopóki mu nerwica nie przejdzie.
I tu są dwie opcje bo z jednej strony zapatrzony jak sroka w gnat :D Bardzo zazdrosny i po za dzieckiem teraz świata nie widzi. Druga opcja :D oglądamy trudne sprawy hehe XD .... a tam kobiecie w ciąży ktoś ukradł insuline, nie mogąc znaleźć się zdenerwowała i odrazu ah mdleje. Komentarz mojego subtelnego faceta "Ta od razu taki stan, jakby nie wiedziała, że nie ma to by jej nic nie było" XD czasem mnie przeraża.
 
reklama
A widnieje po boku prawym temat ze zdjęciem obleśnego skrzepa. Ja takie rodzę przy okresie. Dziołcha się spytała, co to i co ma zrobić. Do szpitala nie poszła. Jadą ją jak burą su... :p Nawet mi się w takich wątkach nie chce odpowiadać. Sama nie wiem jak bym się zachowała na jej miejscu.

Z ciekawości obejrzałam wątek. Plusem jest to że są takie fora gdzie można "nie być samej". Dużo historii, dużo objawów, dużo różnych przypadków. A ludzie, jak ludzie bywaja okrutni. Z tego co widzę dziewczyna się wyłączyła z nic nie wnoszącej dyskusji, i dobrze. Wspierające to nie było.
 
Do góry