reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Moze i ja sie przywitam :) Beta pozytywną, @ brak czekam na potwierdzenie u gin. 5+5 z moich wyliczeń. Pracuje w szpitalu na Intensywnej KCH wiec jak zobaczyłam ze cos jest inaczej zrobilam Bete i jest :)
 
reklama
Ja mam na 23 ale to dlatego, że sama chciałam ciut później. Z tego co wiem to w mojej przychodni nie robią USG dopochwowego, mimo że to przychodnia przy szpitalu położniczym...
 
A na kiedy masz termin? :)
Cosmolady mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!! Jestem z Tobą.

Czy wszystkie macie wizyty tak szybko? Bo wychodzi na to że mam najpóźniej a jeden z najwcześniejszych terminów. Jak zadzwoniłam i powiedziałam wynik bety i który tydzień to sekretarka mojego lekarza mnie na 3.06 umówiła, ale może też być tak że wcześniejszy tydzień mój lekarz ma wolne i to może dlatego. Ale z synem też byłam pierwszy raz 8+6 i już był super maluszek co ruszał rączkami i nóżkami teraz będę jeszcze kilka dni dalej, więc może i lepiej skoro i tak nic się nie dzieje. Objawów nie ma żadnych prócz braku miesiączki i senność i jednej co nie mialam w pierwszej ciąży czyli ból piersi, ale myślę że to przez to że ja jeszcze mleko miałam choć nie karmię już 2 lata:confused: haha byłabym dobra mamka :-) :)
 
Witaj Bosiek

Zuza nie wiem właśnie bo mam PCOS ale między 1 a 4 stycznia później nie po byłam na wakacjach bez męża a wcześniej raczej też nie bo w 11dc byłam na badaniu drożności jajowodów i owulacji nie było widać.
 
Moze i ja sie przywitam :) Beta pozytywną, @ brak czekam na potwierdzenie u gin. 5+5 z moich wyliczeń. Pracuje w szpitalu na Intensywnej KCH wiec jak zobaczyłam ze cos jest inaczej zrobilam Bete i jest :)
Witaj w gronie styczniówek ;)

Ja mam na 23 ale to dlatego, że sama chciałam ciut później. Z tego co wiem to w mojej przychodni nie robią USG dopochwowego, mimo że to przychodnia przy szpitalu położniczym...
ja też 23 na 10 rano.
 
Wszystko wzorowo, serdszko bije [emoji173] za 3 tygodnie będę mogła już posłuchać [emoji7]
20190513_150610.jpeg
 
Ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie u mnie już wiedzą w pracy majstry że jestem i mam pracę lettka... Tylko umowę mam krótką ale tak zrobią żebym wróciła ulga... Fartuch mam ciansy jak siedzę brzuch mi przeszkadza coś szybko za dużo jem
 
reklama
Do góry