reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mi lekarz ostatnio zalecił magne b6. Ale jak wezmę to się strasznie zle czuje... o co może chodzic? Za dużo magnezu w organizmie?
 
Dzień dobry, ja po echu serca Meli. Mela jest w 100% kobietą, urosła, ma 528 gram. Ponieważ nie wiem kiedy miałam OM, prawdopodobnie w styczniu mam się nie przejmować tym że jest młodsza niż TP. Prawdopodobnie urodzie po terminie. Lekarz super, zastawka w porządku, stwierdził, że w rozwoju to normalne, po prostu przy ostatnim badaniu jeszcze nie była w pełni rozwinięta.
Co III stopień referencyjnosci to III stopień.

PS. Ja na zwolnieniu od czerwca, kontroli nie było. Pracodawcę mam daaaaleko - siedziba firmy w Łodzi, a ja na Podkarpaciu. W drugim przypadku wchodzi w grę inne województwo, choć już bliżej. Więc pewnie nikt nie zastuka.
Miłego dnia wszystkim po glukozę, ja idę za tydzień
Mówilam, że potrzebuje czasu :p No to teraz kamień z serca pewnie.

Pracodawcę mam blisko bo na równoległej ulicy mieszka, zakład pracy no 10-14 km.

Ja się po glukozie nażarłam żelek malinek i nick nacków i mi sie cały dzień nie chcę jeść :p Za to suszy!!!
A tymczasem siedzę i wzdycham do monitora bo pochorowałam się na tego królika białego, ale wiem wiem... mam 11,a dziecko w drodze. Niemężowi obiecałam pieska, jak połowa króli odejdzie do krainy wiecznego kicania.
Chociaż po glukozie miałam chandrę, poszłam karmić pokemony i sru 3 kolby kukurydzy: CocoChannel, Zgred,Atena stru następne 3: Hera, Czoko, Alpinistka i ostatnie 5 Salvador Dali, Zośka, Afrodyta, Diana, Róża dla wolno biegających, a no właśnie 5, a nie 6(bez Popusi) wyglądało w ręku smutno. Dopiero dzisiaj pozwoliłam sobie na żałobę po mojej najstarszej i naj naj naj. Te hormony ciążowe, brak jednej kolby, a siedziałam i miałam nastrój jakby conajmniej człowiek odszedł. Dzika rozpacz z opóźnionym zapłonem o 4 dni ;)

Rady z syropkami mi też się przydadzą gdyż nie mąż ma już 38 st, dziś of coruse w pracy i kazali mu robić na zewnątrz, a go gardło boli i smarcze i w końcu mnie zarazi. Albo sam nabawi się zapalenia płuc lub anginy z przerzutami. Doigra się.

A tymczasem :D mam śnieg w ogrodzie.


1568902472558.png
 
Mi lekarz ostatnio zalecił magne b6. Ale jak wezmę to się strasznie zle czuje... o co może chodzic? Za dużo magnezu w organizmie?
[/QUOTE]
Magnezu nie da sie przedawkowac, wudalamy go razem z moczem, no chyba ze w tejj sferze jest podstawowy problem
 
Jakoś przeżyłam badanie obciążenia glukozą, nie było źle. Najgorszy jest ten głód i pragnienie, bo długo trzeba być bez jedzenia i picia. Glukoza dała się wypić, choć miałam tę zwykłą w proszku tylko o smaku cytrynowym (choć żadnego smaku cytrynowego nie czułam). Po badaniach pojechałam do mojej pracy do kadrowej, zapytać się czy ZUS chciał od niej jakieś uzupełnienie dokumentów czy coś. Ale okazało się, że nie i że wszystkie dokumenty były przekazywane do ZUS w tym samym dniu, w którym były zwolnienia. Nawet kadrowa dzwoniła na infolinię ZUS, ale się nie dodzwoniła, wiec napisała na PUE do nich zapytanie kiedy mi kase wypłacą. Powiedziała też, że jednemu mojemu koledze, który był na zwolnieniu po operacji za czerwiec jeszcze nie zapłacili. Masakra jakaś z tym ZUSem.
 
Jakoś przeżyłam badanie obciążenia glukozą, nie było źle. Najgorszy jest ten głód i pragnienie, bo długo trzeba być bez jedzenia i picia. Glukoza dała się wypić, choć miałam tę zwykłą w proszku tylko o smaku cytrynowym (choć żadnego smaku cytrynowego nie czułam). Po badaniach pojechałam do mojej pracy do kadrowej, zapytać się czy ZUS chciał od niej jakieś uzupełnienie dokumentów czy coś. Ale okazało się, że nie i że wszystkie dokumenty były przekazywane do ZUS w tym samym dniu, w którym były zwolnienia. Nawet kadrowa dzwoniła na infolinię ZUS, ale się nie dodzwoniła, wiec napisała na PUE do nich zapytanie kiedy mi kase wypłacą. Powiedziała też, że jednemu mojemu koledze, który był na zwolnieniu po operacji za czerwiec jeszcze nie zapłacili. Masakra jakaś z tym ZUSem.
Widać zależy jak się trafi. No ja pieniążki mam sami dopilnowali tego i pogonili pracodawcę, czemu przelewów nie robi skoro mam konto i chcę na konto. No ale widzę, że sporo osób ma z tym problem, za to kontrole od ręki. Jakbym miała iść dorabiać na budowlance w 6 miesiącu... XD
 
Mówilam, że potrzebuje czasu :p No to teraz kamień z serca pewnie.

Pracodawcę mam blisko bo na równoległej ulicy mieszka, zakład pracy no 10-14 km.

Ja się po glukozie nażarłam żelek malinek i nick nacków i mi sie cały dzień nie chcę jeść :p Za to suszy!!!
A tymczasem siedzę i wzdycham do monitora bo pochorowałam się na tego królika białego, ale wiem wiem... mam 11,a dziecko w drodze. Niemężowi obiecałam pieska, jak połowa króli odejdzie do krainy wiecznego kicania.
Chociaż po glukozie miałam chandrę, poszłam karmić pokemony i sru 3 kolby kukurydzy: CocoChannel, Zgred,Atena stru następne 3: Hera, Czoko, Alpinistka i ostatnie 5 Salvador Dali, Zośka, Afrodyta, Diana, Róża dla wolno biegających, a no właśnie 5, a nie 6(bez Popusi) wyglądało w ręku smutno. Dopiero dzisiaj pozwoliłam sobie na żałobę po mojej najstarszej i naj naj naj. Te hormony ciążowe, brak jednej kolby, a siedziałam i miałam nastrój jakby conajmniej człowiek odszedł. Dzika rozpacz z opóźnionym zapłonem o 4 dni ;)

Rady z syropkami mi też się przydadzą gdyż nie mąż ma już 38 st, dziś of coruse w pracy i kazali mu robić na zewnątrz, a go gardło boli i smarcze i w końcu mnie zarazi. Albo sam nabawi się zapalenia płuc lub anginy z przerzutami. Doigra się.

A tymczasem :D mam śnieg w ogrodzie.


Zobacz załącznik 1024215
Mnie właśnie mąż zaraził, już syropek z cebuli i czosnku zrobiony, oby pomógł:-)
 
@Aguara cudowna wiadomość :D
@Celia89 jak to masz śnieg?! :confused: mieszkasz na szczycie góry? :p

Czy jest coś co można brać na gardło? Dopadło mnie lekkie przeziębienie i trochę gardło boli... czy syrop z cebuli?
Tantum Verde, ja mam w domu Fiorda i tam nawet pisze, że dla kobiet w ciąży, cyckałam cukierki imbirowe.
Mi lekarz ostatnio zalecił magne b6. Ale jak wezmę to się strasznie zle czuje... o co może chodzic? Za dużo magnezu w organizmie?
Twój organizm widocznie nie toleruje czegoś w tej tabletce, weź inny magnez, innej firmy dla ciężarnych.
 
reklama
@Aguara cudowna wiadomość :D
@Celia89 jak to masz śnieg?! :confused: mieszkasz na szczycie góry? :p


Tantum Verde, ja mam w domu Fiorda i tam nawet pisze, że dla kobiet w ciąży, cyckałam cukierki imbirowe.

Twój organizm widocznie nie toleruje czegoś w tej tabletce, weź inny magnez, innej firmy dla ciężarnych.
:D na mazowszu ale taki grad dowalil, ze przez moment bialo bylo, a gdzie nie gdzie dlugo lezaly biale kupki :D Leże leżę nagle łubudu. Piorun walnął z jasnego nieba gdzieś w drzewa obok domków. Błysk grzmot, nagle ciemność ściana wody i grad. Moje biedne zajęce są zdziwione, że woda w kałużach jest mokra. Wczoraj jak szłam do sklepu był piekny zachód słońca i padało a na niebie była tęcza. Ogłupieć można.
1568907584932.png
 
Do góry