reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Załączniki

  • 20190828_135207.jpg
    20190828_135207.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Jezeli nie minely 33 dni. L4pensja powinna byc dnia którego otrzymujesz wyplate
Aaa i u mnie to nie takie proste, bo mamy system "płac ratalnych". Jak mają to dają do ręki, ja zwykle dostawałam w dwóch ratach, pół pierwszego pół np 10-12, ale stali pracownicy mówili, że bywa bardzo różnie. No nic poczekam sobie do 10. Później będę walczyć o swoje :)
 
hmmm :| W Pue jak wchodzę w swoje składki to ostatnie opłacone widzę, z poprzedniego zakładu pracy, czyli 01/2019. Z tego powinnam widzieć chociaż lipiec... chyba.
 
Z opóźnieniem aktualizują. Saldo sie sprawdza. Wtedy wiadomo :) a tak to platforma zusu dla "normalnego" człeka jest mało czytelna
hmmm :| W Pue jak wchodzę w swoje składki to ostatnie opłacone widzę, z poprzedniego zakładu pracy, czyli 01/2019. Z tego powinnam widzieć chociaż lipiec... chyba.
 
reklama
Piękne ubranko a ze tak spytam z ktrym dzidzia jest Pani w ciazy? Zastanawiam sie jak Lyse zachowują sie do pociech :)
Kot bedzie przy 1 teraz ale ponoć sa mardzo przyjazne..ja szyje na miare ubranka..na fb wpisac najlepiej ubranka dla kotow..szyja tam kokony i inne.Moja ma nawet sukienke z tiulem:D
 
Do góry