reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Wiecie co, to nie jest śmieszne, ja się właśnie obudziłam, jest 2 w nocy. Ból brzucha już drugi raz i tak jak wy, dziecko kulka w jednym miejscu z boku, twarda i jak pięść skupione wszystko. Już czuję jak mi brzuch twardnieje, to skurcz. Muszę się zapytac w czwartek ginekologa, czy to normalne
 
reklama
Czesc, mam to samo, kazda noc to meka, bol brzucha nie pozwala spac, skurcze bez wzgledu na pore dnia, mdlosci... wybudzam sie okolo 2-3h nad ranem i spac nie moge, ochota na spanie lapie okolo 6-7h, a o 7h - 8h musze wstac bo obowiazki ...tak wiec rozumiem i wspolczuje
Skurcze u mnie, twardnienie brzucha i mdlosci to normalka, w dwoch poprzednich ciazach bylo identycznie... pierwsza ciaza to 2-3 tyg przed terminem wyszlam ze szpitala po dwu miesiecznym lezeniu ,na podtrzymaniu ciazy a urodzilam dwa tyg. pozniej, przez wywolanie...bo rozwarcie 3-4 cm.
Pisze to zeby pocieszyc bo nie zawsze skurcze musza byc oznaka niespokoju i stresu, ale lepiej to kontrolowac bo nigdy nic nie wiadomo, w 2- ciazy bylo podobnie- zrobili mi szew okrezny na szyjce, zdjety dwa tyg przed terminem porodu a urodzilam dwa dni przed przez wywolanie, rozwarcie 3-4 cm
Teraz trzecia ciaza, i znow szew okrezny na szyjce, w dniu zabiegu gonekolozka stwierdzila brak czopu... jestem dobrej mysli pomimo ciaglego bolu i niedogodnosci, zawsze marzylam o duzej rodzinie, kolejne i raczej juz ostatnie malenstwo - mam 40 lat, motywuje mnie ze juz niedlugo sie zobaczymy, oby malenstwo bylo zdrowe - to najwazniejsze

Matka dla swojego dziecka jest w stanie zniesc bardzo duzo... damy rade...
 
help.
wyskoczyła mi ropa przy zębie i nie wiem co robić :/ dentysta z ropa tego nie rozbabra a antybiotyku nie wezme. poza tym takie dziwne miejsce. nie przy zebie tylko wyżej sporo nad :(
 
help.
wyskoczyła mi ropa przy zębie i nie wiem co robić :/ dentysta z ropa tego nie rozbabra a antybiotyku nie wezme. poza tym takie dziwne miejsce. nie przy zebie tylko wyżej sporo nad :(
Są antybiotyki które można brać w ciąży. Dentysta tez powinien pomoc. Najczęściej nacinają dziąsło żeby ropę spuścić dodatkowo może dać Ci jakiś płyn do płukania jamy ustnej. Niekoniecznie antybiotyk.
 
Współczuję @Kundzia093
Ja odebrałam wyniki krwi. Leukocyty za niskie, mam stresa. Która z was ma za niskie Leukocyty?
No i MCHC za wysokie, a do ginekologa dopiero jutro. Proszę, pocieszcie człowieka, bo się już naczytałam po nocach o strasznych rzeczach.
Norma dla bez ciąży to 3,8-10, a ja mam 7,1. Gdzie w ciąży ma być ponad 10 będę ryczeć.
 
Ostatnia edycja:
My z synusiem po wczorajszej wizycie :-) Po raz trzeci dostałam potwierdzenie że chłopczyk. Waży 316 g i ma się dobrze :-) Udało się dr złapać na zdjęciu twarzyczkę mój starszak (6 lat) stwierdził że wygląda jak zombiak ; -) Padam po dzisiejszej nocy nic prawie nie spałam. Jak na lewym boku się położyłam to jakaś dziwna kolka mnie chytała a na prawym boku budził mnie potworny ból pleców i prawej strony... :-/
 

Załączniki

  • IMG_20190821_094912.jpg
    IMG_20190821_094912.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 79
Wiecie co, to nie jest śmieszne, ja się właśnie obudziłam, jest 2 w nocy. Ból brzucha już drugi raz i tak jak wy, dziecko kulka w jednym miejscu z boku, twarda i jak pięść skupione wszystko. Już czuję jak mi brzuch twardnieje, to skurcz. Muszę się zapytac w czwartek ginekologa, czy to normalne
Aaaa to to są skurcze. Ja wzięłam nospe, mimo, że jestem przeciwniczką. Bo mi na wieczór stwardniał brzuch aż gorący. Bóli zero ale się wystraszyłam że to z nerw bo wczoraj dosyć podirytowana byłam. Dziś jest już dobrze.
 
Współczuję @Kundzia093
Ja odebrałam wyniki krwi. Leukocyty za niskie, mam stresa. Która z was ma za niskie Leukocyty?
No i MCHC za wysokie, a do ginekologa dopiero jutro. Proszę, pocieszcie człowieka, bo się już naczytałam po nocach o strasznych rzeczach.
Norma dla bez ciąży to 3,8-10, a ja mam 7,1. Gdzie w ciąży ma być ponad 10 będę ryczeć.
Nie martw się, pewnie to nic strasznego. Ja miałam za wysokie leukocyty i lekarz powiedział, że mam leukocytozę, a był to objaw infekcji układu moczowego. Wyniki w ciąży skaczą i tylko lekarz wie czy to coś złego czy nie. Zwłaszcza, że najczęściej nie interpretuje się pojedynczego parametru, a raczej w zestawieniu z innymi, które masz dobre (oprócz tego MCHC). Ja ostatnio też miałam dwa parametry za wysokie, ale lekarz powiedział, że wszystko ok.
 
reklama
Współczuję @Kundzia093
Ja odebrałam wyniki krwi. Leukocyty za niskie, mam stresa. Która z was ma za niskie Leukocyty?
No i MCHC za wysokie, a do ginekologa dopiero jutro. Proszę, pocieszcie człowieka, bo się już naczytałam po nocach o strasznych rzeczach.
Norma dla bez ciąży to 3,8-10, a ja mam 7,1. Gdzie w ciąży ma być ponad 10 będę ryczeć.
Nie czytamy internernetów. Już mówiłam wdł internetu, już z 5 razy zabiłam swoje dziecko. W tym parę dni temu Air Wickiem bo miało pięknie pachnieć kwiatuszkami. Ja mam 9,3 i lekarz powiedział że mam świetne wyniki, nic nie mówił że mam mieć coś powyżej. Także poczekaj sobie na spokojnie na opinię lekarza. Obejrzyj sobie ulubiony film, zjedz dobre zarelko i odespij nocne skurcze.
 
Do góry