reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No wiec jak widzisz sa gorsze przypadki [emoji23][emoji23][emoji23] nie bylo jeszcze z tobą tak źle [emoji8]
...a i tak nie napisałam wszystkiego.. jak to wyglądalo na codzień..jak była.. ehhh
Włos sie jeży co ja przeszłam. No ale biorac pod uwage statystyke to jedno jakies takie "niedomieszane" wyszło, to wieksze prawdopodobienstwo że synek będzie madrzejszy [emoji16][emoji7][emoji173]
Już masz doświadczenie, wiesz na co uważać :) kurła znowu krew z nosa. Wydaje mi sie że za mało wczoraj piłam wody.
 
reklama
A no jasne ze wiem. Bede udawać biedną [emoji23][emoji23][emoji23] maluchem do przedszkola a pozniej w swoją FR [emoji609] jak nie bedzie widzieć.
W wakacje powiem ze jade np. na truskawki a bede na ibizie [emoji905]
Im mniej sie dogadza i podaje na tacy- tym lepiej
Już masz doświadczenie, wiesz na co uważać :) kurła znowu krew z nosa. Wydaje mi sie że za mało wczoraj piłam wody.
 
Z komunalnymi z tego co wiem to jak juz przyznają to beda co roku weryfikowac dochody. Jeśli wyjdzie ze stac na mieszkanie na wolnym rynku to zabierają.
Teraz weryfikują ilosc osob zameldowanych w stosunku do faktycznie mieszkajacych i chcą zabierac jak ktos ma za duze a mieszka np sam.
Trzymam kciuki zeby sie udalo.
Ale chyba najlepiej by bylo isc z grubej- do burmistrza/prezydenta miasta- ze nie masz gdzie sie podziac. Ze jestes z dziecmi, u mamy nie ma warunkow. Jesteś chora, problemy z tym tamtym itp. No troche "podkreslic" trudna sytuacje
Dziękuję za radę. Napiszę też do prezydenta mojego miasta, a co mi tam, pisać wolno, a może akurat wstrząsnę czyimś sercem :)
 
Dziefcynki.
Masakra[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] trafilam na transmisje butiku na fb i konieczne było wymiarowanie. No i sie pomierzyłam
Jest mnie dwa razy tyle co było [emoji23][emoji23][emoji23]
Udo tyle co wcześniej w pasie. Więc sobie wyobraźacie [emoji23][emoji23][emoji23] A wagowo niby duzo wiecej nie ma
Tlumacze sobie że dzieląc nawet wage /2 to mam mniej niż miałam. Bo statystycznie wypada po 49.4 na "łebka" [emoji12][emoji16][emoji3][emoji4]
 
reklama
Do góry