reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Nie da sie pomylić ruchów z przewrotami w żołądku.
Inne odczucie i inna lokalizacja.
Ja dziś - wlasnie teraz- czuje dzidzie bardzo wyraźnie [emoji7]
Najlepsza pora na te wzruszające przewroty. Położyć sie na pleclach, wyciszyc jakby przed snem, polozyc łapki.na brzuszku ponizej pępką i.. wsłuchać się w swoj organizm [emoji7]
Im bardziej wyciszone bedziecie tym dzidzia wieksze akrobacje robi [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja planuję od 20 tyg czyli za tydzień. Tylko mój lekarz nie lubi wystawiać L4 i boję się, że go nie dostanę i w związku z tą obawą na drugi dzień umówiłam się do innego gina ;)
Mój mi wpycha od pierwszej wizyty. Co zakończenie badania pada pytanie czy idę. Wdł daty om zaszłam dzień po rozpoczęciu nowej pracy... I tak przez tą pracę się dygam. Zachwyceni w robocie nie będą. Ale w sumie- chemikalia od atramentów, śliskie podłogi, stres, praca z klientem, który bywa różny.
 
Nie da sie pomylić ruchów z przewrotami w żołądku.
Inne odczucie i inna lokalizacja.
Ja dziś - wlasnie teraz- czuje dzidzie bardzo wyraźnie [emoji7]
Najlepsza pora na te wzruszające przewroty. Położyć sie na pleclach, wyciszyc jakby przed snem, polozyc łapki.na brzuszku ponizej pępką i.. wsłuchać się w swoj organizm [emoji7]
Im bardziej wyciszone bedziecie tym dzidzia wieksze akrobacje robi [emoji173][emoji173][emoji173]
Ja się naczytałam, że spanie na plecach jest mordercze dla dziecka i próbuje spać na lewym boku. Dziś myślałam, że biodro mi pęknie od spania codziennie na nim.
Mój niby nie jest na NFZ, ale na Medicover. Lekarz jest ok, chociaż zachwycona nim nie jestem i jak będzie trzeba to zmienię go w połowie ciąży.
Ja do mojego chodzę prywatnie. Ale też oszołomiona nim nie jestem. Zależy jaki ma humor. Często zostaje niedoinformowana. Np. co oznacza, że mam nisko łożysko. Jest po prostu nisko, czy to już oznaka łożyska przodującego? Jutro będę zawracać gitarę.
 
Jej chodziło to, żeby poczuć dziecko, położyć się na plecach i wsłuchiwać w brzuszek, a nie spać. W poprzedniej ciąży jak spałam na plecach, to miałam skurcze, aż się w szpitalu znalazłam, ale nikt mi nie mówił żeby nie spać na plecach, sama się domyśliłam.

A wybacz przeinaczenie. W domu na urlopie, czy zwolnienie?
L4 odkąd wylądowałam w szpitalu i musiałam przerwać kurs :sad: i przez to jestem teraz na bezrobotnym, bo kurs był z urzędu pracy. To jadę na L4 do Urzędu, żeby mnie do pracy nie wysłali.
 
Jej chodziło to, żeby poczuć dziecko, położyć się na plecach i wsłuchiwać w brzuszek, a nie spać. W poprzedniej ciąży jak spałam na plecach, to miałam skurcze, aż się w szpitalu znalazłam, ale nikt mi nie mówił żeby nie spać na plecach, sama się domyśliłam.


L4 odkąd wylądowałam w szpitalu i musiałam przerwać kurs :sad: i przez to jestem teraz na bezrobotnym, bo kurs był z urzędu pracy. To jadę na L4 do Urzędu, żeby mnie do pracy nie wysłali.
Współczuję i stresów i braku pracy. Ja w sumie w swojej zatrudniona jestem przez urząd. Ale tak jak mawiam praca, pracą ale dziecko najważniejsze. Jakoś sobie poradzę w razie problemów z robotą, natomiast komplikacji ciążowych bym nie przeżyła.
 
Nie spać tylko ruchy dzidzi czuć [emoji3]
Spanie na lewym.boku. 20lat temu nigdzie nawet o tym nie czytałam a z automatu pamiętam ze tylko tak było mi wygodnie.
Teraz sie okazuje ze to najlepsza pozycja dla przeplywu krwi i zgaga tak nie dokucza
Ja się naczytałam, że spanie na plecach jest mordercze dla dziecka i próbuje spać na lewym boku. Dziś myślałam, że biodro mi pęknie od spania codziennie na nim.

Ja do mojego chodzę prywatnie. Ale też oszołomiona nim nie jestem. Zależy jaki ma humor. Często zostaje niedoinformowana. Np. co oznacza, że mam nisko łożysko. Jest po prostu nisko, czy to już oznaka łożyska przodującego? Jutro będę zawracać gitarę.
Jej chodziło to, żeby poczuć dziecko, położyć się na plecach i wsłuchiwać w brzuszek, a nie spać. W poprzedniej ciąży jak spałam na plecach, to miałam skurcze, aż się w szpitalu znalazłam, ale nikt mi nie mówił żeby nie spać na plecach, sama się domyśliłam.


L4 odkąd wylądowałam w szpitalu i musiałam przerwać kurs :sad: i przez to jestem teraz na bezrobotnym, bo kurs był z urzędu pracy. To jadę na L4 do Urzędu, żeby mnie do pracy nie wysłali.
 
Kazda sytuacja na dobrą sprawe jest ciezka. Ja mam chyba jeszcze gorzej bo prace mam- swoją firme i odpowiadam za kilkadziesiat miejsc pracy. Jak ja pojde na l4 czy wysiąde z funkcjonowania chociaz na tydzień- wszystko leży i kwiczy.
Kilka dni temu.miałam.zabieg chirurgiczny a nastepnego dnia juz w aucie 400km śmigać musiałam do inwestora ze szwami na posladku.
Marzy mi sie 2tyg urlopu, a szlag mnie trafia jak dzien wolny w tygodniu, jak teraz czwartek [emoji23]
Współczuję i stresów i braku pracy. Ja w sumie w swojej zatrudniona jestem przez urząd. Ale tak jak mawiam praca, pracą ale dziecko najważniejsze. Jakoś sobie poradzę w razie problemów z robotą, natomiast komplikacji ciążowych bym nie przeżyła.
 
reklama
Do góry