reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja nie dostaje skierowań na poszczególne badania tylko juz od początku mam w karcie ciąży listę badań na poszczególne tygodnie ciąży i sama sobie mam ich pilnować. Sprawdziłam i test obciążenia glukoza mam między 21 a 26 tygodniem. 20tc to dosc wcześnie , ale lekarz chyba wie co robi..
Ja mialam w 9 tygodniu, takze tez uwazam, ze należy słuchać lekarza. Na pewno skoro dal skierowanie ma jakis plan na to :)
 
reklama
Witam Mamusie :D To moja druga ciążą, starszy skoczył dziś dwa lata :) Termin mam na 2 stycznia, obecnie 17+2 t.c. Z pierwszego USG wyszło że bedzie chłopak, ale czekam na połowkowe, może jednak uda sie dziewczynka :D Jestem w szoku jak szybko urosl mi brzuch. W pierwszej ciazy mialam taki w 25 t.c. ;) A przytyłam tylko 0,5 kg. Chociaż z drugiej strony- nie musze sie upominać o ustąpienie miejsca w komunikacji miejskiej :p
 
Cześć Glo. Jak zwykle ze starszą ciąża. Czuję, że wciąż odstaję od was. Już z czujecie ruchy i coś widzicie, ja zaczęłam dopiero 15tc i też już bym chciała coś czuć i myśleć o połówkowym.
IMG_20190729_150321.jpg

Słodkie rączki mojego synusia :D
 
Cześć Glo. Jak zwykle ze starszą ciąża. Czuję, że wciąż odstaję od was. Już z czujecie ruchy i coś widzicie, ja zaczęłam dopiero 15tc i też już bym chciała coś czuć i myśleć o połówkowym. Zobacz załącznik 1003816
Słodkie rączki mojego synusia :D

Ja tam mam 15 +4, więc nie odstajesz:) na połowkowe jadę 5 września, termin dostałam przy odebranianiu wyników pierwszego badania prenatalnego. Mam tylko nadzieję że będziesz miała spokojny 2 i 3 trymestr po perturbacjach 1. Co do ruchów, poczekamy na solidne kopniaki. Powiem Ci ze dwa dni temu poczułam przesunięcie młodej (mam nadzieję że za tydzień lekarz potwierdzi bo jak nie to syn będzie chodził w różu...) ale potem dwa dni nic. Chyba wolę te właściwe ruchy po 20 tygodniu niż czekanie tak jak teraz. Glo - witam serdecznie.
 
Róż to jeszcze nic. Kupiłam piękne body z baletnica, wiesz, taka która ma wystającą spódnice z innego materialu....
No to pojechałaś po bandzie  ale wózka różowego nie kupowałaś jeszcze? :wink::D

Ja wyrzuciłam dwa lata temu setki ubranek dla dziecka od maluszka aż do chodzącego, kombinezony itd stwierdziłam, że jestem za stara na rodzenie dzieci i nagle poznałam narzeczonego. On tak bardzo chce mieć dzieci, to tak na prawdę zaczynam od zera, zresztą dużo ubranek było dla dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
No to pojechałaś po bandzie  ale wózka różowego nie kupowałaś jeszcze? :wink::D

Nie, nie kupiłam wózka :-) jak się okazuje to nie taka tania i szybka sprawa. Aż głową boli.
Na usg prenatalnym lekarz powiedział że mamy 21 wiek, i jest pewien tego co widzi.
Jak na razie sprawiłam sobie niewielka przyjemność w postaci paru ciuszków, w razie czego oddam koleżance, ma śliczną córkę więc zbytnio się nie przejmuje ;-)
 
reklama
A ja odebralam wynik analizy pappa. Bo jakos mi śpoeszno nie bylo.
Z wieku 1:163
Z usg 1: 817
Po pappa 1:3267
A po nifty pro 1:1211078249

Jak dobrze ze od nifty zaczelam [emoji4][emoji4][emoji4]
A 29.08 mam połówkowe [emoji170]
 
Do góry