reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Zrobilam sobie dzis badania ma wlasną reke m.in tarczyce. Bo ostatnio wyszlo mi zle ft3.
No i wyobrazcie sobie ze znalazłam.powod.
Przy dobrym tsh i ft4, a wysokim ft3- niedobor jodu.
Wrzucam art na poczytanie. A na dole migawki plus tabsy z opisem. Moze sie przyda
Screenshot_20190711-223311_Chrome.jpeg
Screenshot_20190711-223901_Chrome.jpeg
Screenshot_20190711-225029_Chrome.jpeg
Screenshot_20190711-225058_Chrome.jpeg
Screenshot_20190711-225121_Chrome.jpeg
 
reklama
Zrobilam sobie dzis badania ma wlasną reke m.in tarczyce. Bo ostatnio wyszlo mi zle ft3.
No i wyobrazcie sobie ze znalazłam.powod.
Przy dobrym tsh i ft4, a wysokim ft3- niedobor jodu.
Wrzucam art na poczytanie. A na dole migawki plus tabsy z opisem. Moze sie przyda
Zobacz załącznik 997300Zobacz załącznik 997301Zobacz załącznik 997302Zobacz załącznik 997303Zobacz załącznik 997304
Tez to biore, ale 2 kapdulki na raz. Z moja skleroza zapomnialabym wziąć wieczorem
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy. Ja do 3 -go miesiąca brałam: kwas foliowy, wit. D3, magnez. A tak poza tym to żurawinę, acard i zaax. Teraz jak skończyłam 3 miesiąc biorę Mama premium dha plus żurawinę , acard i zaax
997361
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy. Ja do 3 -go miesiąca brałam: kwas foliowy, wit. D3, magnez. A tak poza tym to żurawinę, acard i zaax. Teraz jak skończyłam 3 miesiąc biorę Mama premium dha plus żurawinę , acard i zaax
Zobacz załącznik 997361
Hej, ja długo zastanawiałam się jakie witaminy brać i pomogło mi bardzo porównanie na stonie Pana tabletki: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Zakupiłam omegamed optima forte, w aptece okolo 90 zl kosztuje a w necie znalazłam za 47 zl;)
 
Tez to biore, ale 2 kapdulki na raz. Z moja skleroza zapomnialabym wziąć wieczorem
Dzis zapitalam po ten dopelhertz. Ma wszystko
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy. Ja do 3 -go miesiąca brałam: kwas foliowy, wit. D3, magnez. A tak poza tym to żurawinę, acard i zaax. Teraz jak skończyłam 3 miesiąc biorę Mama premium dha plus żurawinę , acard i zaax
Zobacz załącznik 997361
Ja wlasnie bralam/ biore to. Okazuje sie że nie ma jodu w wystarczajacej dawce !
 
Ja biorę symvital mama, kosztuje Ok 40 zł na miesiąc. Zawiera i kwas foliowy i dha, jod, żelazo i magnez, także mam zamiar brać go przez całą ciąże jak i później podczas karmienia.
 
reklama
Do góry