reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny a czy 12w0d to nie za szybko na genetyczne? Sama wybierałam termin, i waham się czy nie powinnam poczekać. Poza tym wczoraj robiłam pappę i dalej nie ma wyniku :(, a termin USG już jutro.
Termin raczej dobry, powinno być wszystko widać. No chyba, że poprzednie usg wykazało, że ciąża jest młodsza to wtedy dobrze poczekać jeszcze parę dni, bo podobno przed 12t 0d ciężej zbadać czy serce dziecka jest zdrowe.
 
reklama
Ja mialam genetyczne w 11+6 do tego wyszlo ze ciąża młodsza bo 11+3 i wszystko udalo sie zbadac bez problemu jedyne czego lekarka nie mogla dobrze dostrzec to nerki bo faktycznie byly za malutkie.

Dziewczyny powiedzcie Was tez tak ciagnie podbrzusze i pachwiny?
 
Ja mialam genetyczne w 11+6 do tego wyszlo ze ciąża młodsza bo 11+3 i wszystko udalo sie zbadac bez problemu jedyne czego lekarka nie mogla dobrze dostrzec to nerki bo faktycznie byly za malutkie.

Dziewczyny powiedzcie Was tez tak ciagnie podbrzusze i pachwiny?
Mnie tak ciągnie w pachwinach, jajnikach? I czasami brzuch pobolewa, najgorzej boli jak kicham. Dziś bol głowy;(
 
No z tym kichaniem mam to samo. Odruchowo sie kule w pol zeby nie bolalo a jak nie zdarze to mam wrazenie jakby mi sie miał brzuch oberwac [emoji12]

W ogóle to dzis mi sie śniło ze rodzę [emoji85][emoji86][emoji87] i tak teraz myślę i ogolnie licze ze drugie porody sa lżejsze bo zaczynam powoli miec stresa chyba ;P
 
No z tym kichaniem mam to samo. Odruchowo sie kule w pol zeby nie bolalo a jak nie zdarze to mam wrazenie jakby mi sie miał brzuch oberwac [emoji12]

W ogóle to dzis mi sie śniło ze rodzę [emoji85][emoji86][emoji87] i tak teraz myślę i ogolnie licze ze drugie porody sa lżejsze bo zaczynam powoli miec stresa chyba ;P
A to Twój drugi poród? ;-) O matko ale masz sny. A z kichaniem mam identycznie :-D ja trochę się obawiam bo będę mieć cc ale jak narazie to czekam do soboty ( chodzę na usg co tydzien dla uspokojenia się że wszystko ok ze względu na wcześniejsze poronienia ). W środę mam genetyczne :-) :)
 
Mnie tez sie to czasami przypomina. A nie mialam najłatwiej ani przyjemnie. Dopiero od partych bylo super :)
No z tym kichaniem mam to samo. Odruchowo sie kule w pol zeby nie bolalo a jak nie zdarze to mam wrazenie jakby mi sie miał brzuch oberwac [emoji12]

W ogóle to dzis mi sie śniło ze rodzę [emoji85][emoji86][emoji87] i tak teraz myślę i ogolnie licze ze drugie porody sa lżejsze bo zaczynam powoli miec stresa chyba ;P
 
No z tym kichaniem mam to samo. Odruchowo sie kule w pol zeby nie bolalo a jak nie zdarze to mam wrazenie jakby mi sie miał brzuch oberwac [emoji12]

W ogóle to dzis mi sie śniło ze rodzę [emoji85][emoji86][emoji87] i tak teraz myślę i ogolnie licze ze drugie porody sa lżejsze bo zaczynam powoli miec stresa chyba ;P
Ja jeszcze mam mega ciągnięcie jak się rano po dobrym spaniu próbuję przeciągać, jak mnie wtedy nie zakłuje w boku to się od razu wybudzam!
 
Mnie tak ciągnie w pachwinach, jajnikach? I czasami brzuch pobolewa, najgorzej boli jak kicham. Dziś bol głowy;(
No mnie tez ciągnie podbrzusze i boli w pachwinach. A jak kichne czy kaszle to kłuje albo z lewej albo z prawej strony podbrzusza. Czasami nawet jak się gwałtownie w łożku przewrócę z boku na bok to też zakłuje. Ot takie uroki ciąży :) Ja aktualnie 16 tydz. Teraz wizyta 19 lipca i zobaczymy czy się potwierdzi ze będzie dziewczynka jak na prenatalnych. :) już się nie mogę doczekać tej wizyty:)
 
reklama
Do góry