reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mojego :D ale jak widzisz jeszcze odpisuje. Czyli żyyyyje.
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
Nie panikuje.
Spoko, wiem jestem troche panikara. Ale to tylko dlatego, ze leczylam sie na pcos i uslyszalam, ze wiecej dzieci nie bede miala, a tu taki cud
 
No to tym bardziej nie stresuj sie. Dzidzi tego nie lubi. Pusc muzyczke. Nogi do miski. I tuptaj dla relaksu. Tylko nie zalej podlogi ;)

Ja tez sie x czasu staralam. Tez mialam swoje przezycia, straty itp. Dluga historia. Ale liczy sie to co dzis.
Wiec nie panikuj :)
Spoko, wiem jestem troche panikara. Ale to tylko dlatego, ze leczylam sie na pcos i uslyszalam, ze wiecej dzieci nie bede miala, a tu taki cud.
 
No to tym bardziej nie stresuj sie. Dzidzi tego nie lubi. Pusc muzyczke. Nogi do miski. I tuptaj dla relaksu. Tylko nie zalej podlogi ;)

Ja tez sie x czasu staralam. Tez mialam swoje przezycia, straty itp. Dluga historia. Ale liczy sie to co dzis.
Wiec nie panikuj :)
Dzieki za wsparcie. Juz nie bede, obiecuje poprawe
 
Spokojnej nocy, idziemy wziac relaksujaca kapiel, muzyczka dla dzidziusia i lulu, poki starszak nie marudzi, ze znow ta badziewna muzyka (ma 10,5 roku)
 
reklama
No to masz z głowy :) a kiedy wybierasz sie na zwolnienie ?:)
Gin chciała mi dać już wczoraj zwolnienie i nie chciała mnie wypuścić z gabinetu bez zwolnienia. W końcu przekonałam ją, że przyjdę za tydzień, ale w rejestracji zapisałam się na wizytę za 2 tygodnie 16 czerwca. No i wtedy chyba pójdę, bo na pewno gin mnie wie wypuści do pracy na budowie.
 
Do góry