reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
To ja myślałam, że mam dużo DNA płodowego jak na tydzień ciąży, a widzę Ty jesteś lepsza ;)
Pamiętam jaki to był stres, gdy otwierałam wynik i jaka radość gdy okazało się, że wszystko dobrze i dziecko zdrowe. I taki bonus, że chłopiec, bo akurat bardziej chciałam chłopca (choć mój M miał nadzieję na dziewczynkę;)). Ale najważniejsze, że zdrowe:-D
 
Tak czy inaczej, nie potrzebnie sie kolezanka doszukuje czegos złego :)
Mnie dzis wyszla zle " co druga" pozycja. I jakbym sie opierala na diagnozie netowej to juz łopatologia .
Liczy sie ogólne podsumowanie a nie pojedyncze. I to najważniejsze.
Tylko, że przy tych badaniach wynik ujemny nie oznacza dokładnie 0. Takie są normy:
0 - 6 AU/ml - wynik ujemny (negatywny)
6- 10 AU/ml - wynik wątpliwy
powyżej 10 AU/ml - wynik dodatni (pozytywny)
 
Mi też wykryli w piątek bakterie w moczu, ale ja akurat mam jakieś zapalenie pęcherza. Piję sok żurawinowy i powtarzam badania za tydzień.
 
reklama
Do góry