reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, tak sobie Was podglądam i czytam i myśle ze te badania prenatalne to tylko dobra wola ginekologa. Przy pierwszej ciąży lekarz ‚wychwycil’ na usg wyższe tętno i na tej podstawie dostałam skierowanie, teraz inny lekarz (choć miasto to samo) i skierowanie bo tętno ‚za niskie’. Pierwsza ciaza w wieku 29 lat teraz 31 wiec nijak nie papie się na darmowe ze względu na wiek.
 
No to witam w gronie leżakujacych. Moje wczorajsze płamienie okazało sie krwiakiem. Dupek 2x dziennie i leżeć 2tyg do następnej wizyty. W poprzedniej ciąży miałam to samo to chyba taka moja uroda... :/
 
A ja dzis sie przestraszyłam. Poszłam z rana na zakupy. Po zrobieniu kilkunastu krokow zaczęło mnie strasznie kluc w podbrzuchu ? Macicy ? Z każdym krokiem było uklucie. Wróciłam do domu, bo nie wiem co to było ale ból był dość duży. Miała któraś kiedyś cos takiego ? ( czasem mam lekkie uklucia w ciągu dnia ale lekarz mówił ze to może byc powiekszajaca się macica ale te bóle dzis były spowodowane ruchem, bo jak teraz leze to jest wszystko ok).
 
O kurcze :/ a kiedy masz wizytę?
A ja dzis sie przestraszyłam. Poszłam z rana na zakupy. Po zrobieniu kilkunastu krokow zaczęło mnie strasznie kluc w podbrzuchu ? Macicy ? Z każdym krokiem było uklucie. Wróciłam do domu, bo nie wiem co to było ale ból był dość duży. Miała któraś kiedyś cos takiego ? ( czasem mam lekkie uklucia w ciągu dnia ale lekarz mówił ze to może byc powiekszajaca się macica ale te bóle dzis były spowodowane ruchem, bo jak teraz leze to jest wszystko ok).
 
No to witam w gronie leżakujacych. Moje wczorajsze płamienie okazało sie krwiakiem. Dupek 2x dziennie i leżeć 2tyg do następnej wizyty. W poprzedniej ciąży miałam to samo to chyba taka moja uroda... :/
Ja przedwczoraj zaczęłam płacić na jasno brązowo i się wystraszyłam i byłam wczoraj u gin i też mam krwiaka, nakaz leżenia. Dużego masz krwiaka ?
 
reklama
Witam wszystkie styczniowe mamy, termin mam na 8 stycznia. Do tej pory miałam kilka razy plamienie takie kawa z mlekiem. Raz byłam w szpitalu na izbie, bo się przestraszyłam, ale lekarz mnie uspokoił, że nic się nie dzieje. Nie wiem skąd te plamienia. Już się troszkę uspokoiłam, to ostatnio na usg lekarz powiedział że serduszko troche za wolno bije ok 120 - 140. Czytałam, że powinno szybciej. Dziewczyny co myslicie? Jak u was z serduszkiem? Prosze o poradę, bo oszaleję...
 
Do góry