reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja przedwczoraj zaczęłam płacić na jasno brązowo i się wystraszyłam i byłam wczoraj u gin i też mam krwiaka, nakaz leżenia. Dużego masz krwiaka ?
Nawet nie wiem dokladnie z tego wszystkiego nie dopytalam. Tak ze zdjecia 1/3 wielkości maleństwa. Cos tam sie odkleja i zrobił sie krwiak. Mowila ze dobrze ze przyszłam wczesniej.

Plus z tego taki ze sobie odpoczniemy ;) moj niemąż dzis w domu i przejął sie bardzo od powrotu sprzata gotuje bylebym nie musiala wstawać [emoji16] trzeba odlezec swoje nie ma rady i wszystko bedzie dobrze :) 6 lat temu lezalam 3 msc ale wtedy plamilam żywą krwią
 
reklama
@rebekaaa jak pisałam wyżej u mnie powodem plamien jest krwiaczek. Termin mam na 27.01 a serduszko na oko ginki bije prawidłowo chociaż nie mierzyla niczym czy jak to się tam mówi bo jest za wcześnie.
 
Witam wszystkie styczniowe mamy, termin mam na 8 stycznia. Do tej pory miałam kilka razy plamienie takie kawa z mlekiem. Raz byłam w szpitalu na izbie, bo się przestraszyłam, ale lekarz mnie uspokoił, że nic się nie dzieje. Nie wiem skąd te plamienia. Już się troszkę uspokoiłam, to ostatnio na usg lekarz powiedział że serduszko troche za wolno bije ok 120 - 140. Czytałam, że powinno szybciej. Dziewczyny co myslicie? Jak u was z serduszkiem? Prosze o poradę, bo oszaleję...
Hej rebekaaa;) co do serduszka to z tego co wiem to różne są normy w zależności od tygodnia. U mojego malucha w 9t1d bilo 184 i lekarz mowil ze to szybko, ale jeszcze w normie bo może być nawet do 195 w tym okresie. Co do plamień - moze mialas je w terminie spodziewanego okresu? Slyszalam, ze tak sie zdarza.Czy coś ci więcej lekarz mówił na temat serduszka?
 
Dziewczyny właśnie nic więcej nie powiedział tylko baaardzo długo się przyglądał i jakoś tak mnie to zaniepokoiło. Na koniec powiedział, że powinno bić troszkę szysciej w tym tygodniu ale jest ok. Dlatego po tej wizycie jestem troszke zdołowana.
 
@justyn.ka może faktycznie taka Twoja uroda, no ale z drugiej strony tak jak mówisz trochę sobie odpoczniemy ;-) ;) Nie wiem czy już pytałam ale który tydzień u Ciebie ? Jakie leki bierzesz? Tak czytam i trochę mnie martwi to że większość dziewczyn bierze encorton...
 
Dziewczyny właśnie nic więcej nie powiedział tylko baaardzo długo się przyglądał i jakoś tak mnie to zaniepokoiło. Na koniec powiedział, że powinno bić troszkę szysciej w tym tygodniu ale jest ok. Dlatego po tej wizycie jestem troszke zdołowana.
Przyglądał się bo chciał pewnie miec pewność że dobrze pomierzyl,ale jeśli powiedział że jest ok to ty też tak myśl! Kiedy kolejna wizyta? Na pewno bedzie wszystko dobrze wiec sie nie stresuj;)
 
@justyn.ka może faktycznie taka Twoja uroda, no ale z drugiej strony tak jak mówisz trochę sobie odpoczniemy ;-) ;) Nie wiem czy już pytałam ale który tydzień u Ciebie ? Jakie leki bierzesz? Tak czytam i trochę mnie martwi to że większość dziewczyn bierze encorton...
9+1 czyli 10tc. Termin mam na 15.01 z om a według usg na 19.01. Teraz biore duphaston a tak to tylko witaminy. Nie znam tego leku o ktorym mowisz.. To cos szkodliwego?
 
reklama
Do góry