reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny:-D i ja się przywitam. Termin na 29styczen, pierwsza wizyta u gina był pęcherzyk i ciałko żółte:-D następna wizyta w piątek i mam nadzieję że będzie serduszko. Obecnie 6+6
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było w pracy urwanie głowy mam. I na głowie wycieczka rodzinna na 150 osób. Jutro idę do lekarza na NFZ . Tydzień temu też byłam prywatnie. Słyszałam serduszko. Obecnie 10 +2 tc
26 mam prenatalne a 21 idę na badanie Papa z krwi
 
Jutro robię badanie i do tych badań trzeba podać wiek ciąży wg usg. Jutro będę miała wg usg 11t 0d, a wg @ 10t 5d. Można to badanie zrobić od skończonego 10t 0d, więc powinno być OK:)
No tak bo ja mam 9t3d moje nifty 24 czerwca wiec będzie to 11 tydz 3 dzień zastanawiam sie czy jednak nie umówić sie na 21 ?? Wtedy bym miała równo 11 tydzień ja myślisz ?
 
Hmmm ale wiecie dlaczego tak sie dzieje? Czy mozna temu jakos zapobiegac oprocz mycia zebow? Ja doslownie do tej pory za kazdym razem jak mylam zeby mialam odruch wymiotny i teraz boje sie ze u mnie bedzie cos nie tak!
Podobno mało kobiet bierze wit D w ciąży i to od tego. Tak mi dentystka powiedziala. Natomiast ja po 3 ciążach mam wszystkie zęby i wszystkie zdrowe. Łącznie z 8kami.
 
No tak bo ja mam 9t3d moje nifty 24 czerwca wiec będzie to 11 tydz 3 dzień zastanawiam sie czy jednak nie umówić sie na 21 ?? Wtedy bym miała równo 11 tydzień ja myślisz ?
Myślę, że 11 tydzień jest OK. Jak rozmawiałam z konsultantką od tych badań to jej powiedziałam wiek z @ w jakim będę czyli 10t 5d i powiedziała, że może być, więc tym bardziej 11t z usg będzie OK. Mi zależy na jak najszybszym wyniku, aby się nie stresować dłużej. A nawet jeśli byłoby za wcześnie to oni pobierają drugą próbkę krwi bez żadnych dodatkowych opłat.
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było w pracy urwanie głowy mam. I na głowie wycieczka rodzinna na 150 osób. Jutro idę do lekarza na NFZ . Tydzień temu też byłam prywatnie. Słyszałam serduszko. Obecnie 10 +2 tc
26 mam prenatalne a 21 idę na badanie Papa z krwi
Też mam usg prenatalne 26 i tego samego dnia będą mi pobierać krew, więc pielęgniarka mówiła, że będę musiała poczekać 2 tygodnie na wyniki. No ale tego nie przyśpieszę, bo to na nfz. Wiadomo prywatnie to idzie się na pobranie w bardziej dogodnych terminach, ale przynajmniej już czegoś się dowiem z usg.
 
Też mam usg prenatalne 26 i tego samego dnia będą mi pobierać krew, więc pielęgniarka mówiła, że będę musiała poczekać 2 tygodnie na wyniki. No ale tego nie przyśpieszę, bo to na nfz. Wiadomo prywatnie to idzie się na pobranie w bardziej dogodnych terminach, ale przynajmniej już czegoś się dowiem z usg.
Ale wiesz co są dwa rodzaje testu papa wolne beta hcg jeden za 70zl i masz wynik po 2 dniach i za 150zl wynik po dwóch tygodniach. Ja idę na ten za 70zl. Mój gin mówi że różnicy nie ma. Są tak samo dobre różnią się sprzętem na jakim się to wykonuje
 
reklama
Ale wiesz co są dwa rodzaje testu papa wolne beta hcg jeden za 70zl i masz wynik po 2 dniach i za 150zl wynik po dwóch tygodniach. Ja idę na ten za 70zl. Mój gin mówi że różnicy nie ma. Są tak samo dobre różnią się sprzętem na jakim się to wykonuje
A to nawet nie wiedziałam. Ja mam skierowanie tylko na usg prenatalne do szpitala. Pojechałam się zapisać na termin, a tam pielęgniarka mi mówi, że będą mi też pobierać krew i na wyniki będę musiała czekać 2 tygodnie. Nie miałam zamiaru robić pappy, ale skoro sami chcą to niech robią.
 
Do góry