reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczynki a już przybyly Wam jakieś kg? :)
Ja przez maj +6kg ale ja się cały czas objadalam słodyczami 3-4 czekolady dziennie ptasie mleczko itp. Pod koniec maja dopadły mnie mdłości i wymioty i tak do tej pory coraz gorzej wiec podejrzewam ze teraz już mniej wazę. Bo nic nie mogę zjeść odrazu mnie mdli.
 
reklama
A ja czekam niecierpliwie na poniedzialek . Mam wtedy usg i mam nadzieje zobaczyc upragnione serduszko i wtedy dopiero na pewno uwierze [emoji16] wtedy tez sa moje imieniny i na prwno wpadna rodzice na kawe wiec jak usg bedzie ok to powiemy synkowi no i rodzicom. No i u nich spodziewam sie pelni euforii i nie moge sie juz doczekac. U mnie niestety podwyzszone ciala ketonowe ale glukoza w normie wiec mam nadzieje ze to nie cukrzyca bo w pierwszej ciazy mialam i to jest przerabane. Aha i z niestandardowych dolegliwosci u mnie pojawilo sie od kilku dni zespol niespokojnych nog ☹️ mega uciazliwe. Wycisza mi to troche extraspazmina bo w przeciwnym razie chyba bym nie usnela
 
Dziewczynki a już przybyly Wam jakieś kg? :)
I to jeszcze ile [emoji14]
Ja przez maj +6kg ale ja się cały czas objadalam słodyczami 3-4 czekolady dziennie ptasie mleczko itp. Pod koniec maja dopadły mnie mdłości i wymioty i tak do tej pory coraz gorzej wiec podejrzewam ze teraz już mniej wazę. Bo nic nie mogę zjeść odrazu mnie mdli.
O dziwo na slodkie nie mam ochoty. Ale na całą reszte tak :)
Chciałam bym tyle ważyć. Niestety mam nadwagę 1kg przybyło i u mnie widać
Nie tylko Ty :) ja też startuje z wysokiego C ;)
 
Dziewczynki a już przybyly Wam jakieś kg? :)
U mnie o dziwo nic mimo iż w przerwach kiedy nie mam nudności jem ciągle słodycze, aż boję się, że będę miała cukrzycę, ale monitoruje się glukometrem i jest wszystko w normie.Ja całe życie na przemian chudnę i tyję po 20 -30 kilo więc dla mnie przestawienie się teraz z restrykcyjnej diety praktycznie bez węglowodanów na zdrową dietę z owocami i chlebem jest na pewno szokiem dla mojego organizmu!
 
Dziewczynki a już przybyly Wam jakieś kg? :)
U mnie gdzieś 1 kg więcej (może 1,5kg). Nie jem słodyczy, ani niczym się nie objadam, ale niestety gdy mam pusty żołądek to mi niedobrze, więc częściej jem chleb, bo on najlepiej działa. Chyba od tego chleba waga mi wzrosła, no i kiedyś wychodziłam z domu bez śniadania, a teraz muszę coś zjeść przed wyjściem. Muszę też zjeść coś na kolację, a kiedyś ich nie jadłam.
 
U mnie o dziwo nic mimo iż w przerwach kiedy nie mam nudności jem ciągle słodycze, aż boję się, że będę miała cukrzycę, ale monitoruje się glukometrem i jest wszystko w normie.Ja całe życie na przemian chudnę i tyję po 20 -30 kilo więc dla mnie przestawienie się teraz z restrykcyjnej diety praktycznie bez węglowodanów na zdrową dietę z owocami i chlebem jest na pewno szokiem dla mojego organizmu!
Jak to dobrze ze nie tylko ja tak mam z tyciem :)
Ze zdrowym jedzeniem tez problem chociaz o dziwo zadnych chrupek ani slodkiego. Za to palcem bym wyjadała serek almette smietankowy lub łaciate. Dziennie po 3 opakowania zajadam.
Poza tym kupuje po 2 paskudnie zdrowe soki i jeden z pracownikow wspiera mnie pijac ze mna to paskudztwo
 
Ja chciałam sobie jeszcze wymienić 4 na implanty do.kompletu. Ale nie zdążyłam. A wiem po poprzedniej ciąży co mnie czeka. Wolałam już sama zapobiegawczo niż zęby na wodzie łamać. Okropnie wtedy to przeżywałam
Hej ja dziś byłam u dentysty i mam do robienia ząb i kartę ciąży mam podbita jeszcze mi został internista
 
reklama
Do góry