reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Witam po wizycie jestem i w domu , jem bułkę żytnią z chudym twarogiem i rzodkiewkę ,czemu nie lody i truskawki ..no właśnie mam minimalnie wyższy cukier i skierowanie na kolejne badanie plus dieta. Kolejne co to tarczyca mam wynik 3,45 ,masakra.. co nigdy nie miałam problemów z nią. Zapisana już jestem na 18-nastego do endokrynologa, a przez ten czas będę brać Euthyrox 25 na razie.
Następnie nadciśnienie tętnicze to akurat mniej mnie zaskoczyło ,na razie lek mam wykupić ,ale nie brać ,chyba ,że podskoczy tak jak na wizycie heh. Mam nakaz mierzenia 3 x dziennie. Mierzyłam teraz w normie.
No i Acard 75 jeszcze dał mam obciążenie rodzinne i ogólnie tendencje do żylaków.
Z dobrych wieści to fasolka ma 2,2 cm ,wg.usg na 11 ,z obliczeń na 13 stycznia.
Serce bije jak dzwon ,wszystko ok ,potem wkleje zdjęcie bo mi telefon padł i nie mam czym zrobić ;)
Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa....
 
reklama
Witam po wizycie jestem i w domu , jem bułkę żytnią z chudym twarogiem i rzodkiewkę ,czemu nie lody i truskawki ..no właśnie mam minimalnie wyższy cukier i skierowanie na kolejne badanie plus dieta. Kolejne co to tarczyca mam wynik 3,45 ,masakra.. co nigdy nie miałam problemów z nią. Zapisana już jestem na 18-nastego do endokrynologa, a przez ten czas będę brać Euthyrox 25 na razie.
Następnie nadciśnienie tętnicze to akurat mniej mnie zaskoczyło ,na razie lek mam wykupić ,ale nie brać ,chyba ,że podskoczy tak jak na wizycie heh. Mam nakaz mierzenia 3 x dziennie. Mierzyłam teraz w normie.
No i Acard 75 jeszcze dał mam obciążenie rodzinne i ogólnie tendencje do żylaków.
Z dobrych wieści to fasolka ma 2,2 cm ,wg.usg na 11 ,z obliczeń na 13 stycznia.
Serce bije jak dzwon ,wszystko ok ,potem wkleje zdjęcie bo mi telefon padł i nie mam czym zrobić ;)
Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa....
minimalny wyższy cukier czyli ponad 5.5 ?
 
acchh… i nie napisałam o toxo ,oczywiście jak na pech oby dwa ujemne,czyli nadal nie przechodziłam przez tyle lat. Kolejne miesiące uważania na mięso ,kota i ogródek. ;)
 
acchh… i nie napisałam o toxo ,oczywiście jak na pech oby dwa ujemne,czyli nadal nie przechodziłam przez tyle lat. Kolejne miesiące uważania na mięso ,kota i ogródek. ;)
deko ponad normę ten cukier. Ale lekarza dmuchaja na zimne, może to i dobrze dla zdrowia dzieciatka szkoda tylko tych owocków bo sezon sie zaczyna a one maja tyle cukru w sobie... Myślę ze zdrowa dieta i na wszystko po troszku będziemy mogły sobie pozwolić ja odkąd zaczął sie sezon na truskawki to nie ma dnia kiedy ich nie jem. Z makaronem, czy to koktajl czy same
 
Wrocilam od lekarza tego w JG. Tłumaczyła się że nie widziała ostatnio krwiaka ale.że faktycznie dopiero na USG tym co bylam u swojego ginka widac go wyraznie.
A 4 dni wczesniej go nie widziała ??!!

Dzis na wizycie zmierzyła dzidzie.
7w6d Juz ma 1.5cm :) serduszko bije 164
Co do krwiaka to że niby faktycznie jest. Ale nieduzy bo 11m/4mm i przy blizej przy szyjce usadowiony i nie powinnam sie specjalnie martwić. Jade i tak do swojego w niedziele.
 
mnie na starcie 3kg zeszło od nudności i wymiotów i do dzis waga nie idzie w gore (co bardzo mnie to cieszy) ale pojawia mi sie lekkie zaokrąglenie brzuszka ja mam 168cm wzrostu i waze 60kg. I to będzie waga do której bede chciała wrócić po ciąży
U mnie ani nie spadło ani nie wzrosło, mam 167 i ważę 55 kg, ja też widzę delikatne zaokrąglenie brzucha, ale oprócz mnie nikt tego nie widzi ;)
 
reklama
Do góry