reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja w 10+4 (10.06) będę miała pobierana krew na pappa. Dwa tyg później jakoś (jeszcze nie znam dokładnej daty) będzie usg.
 
reklama
Jak się dziś czujecie dziewczyny? Mnie dziś boli głowa, ale poza tym OK, mdłości na razie nie mam, zobaczymy jak będzie po południu. Czy któraś z Was stosowała Amol? Czy pomaga na ból głowy? Nigdy nie stosowałam, a słyszałam, że smaruje się nim skronie i to niby pomaga.
 
Ja 19 czerwca to bedzie rowno 12t0d z usg a z OM 12t3d.
Ja też mam 19 prenatalne a rano mam mieć pobierana krew u mnie będzie 12t2d wiec idealnie powinno być :) fasolina nie będzie ani za duża ani za mała ❤

Dziewczyny a jak wyglądają badania prenatalne w Polsce? Oni coś mi powiedzą w czasie badania gdyby coś było nie tak czy że jest wszystko ok? Czy będę musiała siedzieć jak na szpilkach przez 2 tyg? W UK prowadziłam pierwsza ciążę i tak po usg powiedzieli ze wszystko jest ok i kazali czekać na wyniki badań z krwi i cały opis usg, jeśli było bys nie tak z krwi to wtedy powtórz badanie..
 
Jak się dziś czujecie dziewczyny? Mnie dziś boli głowa, ale poza tym OK, mdłości na razie nie mam, zobaczymy jak będzie po południu. Czy któraś z Was stosowała Amol? Czy pomaga na ból głowy? Nigdy nie stosowałam, a słyszałam, że smaruje się nim skronie i to niby pomaga.
U mnie od wczoraj kryzys energetyczny;( dzis rano lekkie mdłości,a wieczorem pewnie się rozkręcą. Dziś jestem w delegacji i podrozuje pociagiem i powiem wam ze jest dosyc ciężko;( co do Amolu - czy tam jest jakas ulotka z opisem że bezpieczne w ciąży?
 
To normalne. Powyzej 6tys beta juz tak nie szaleje.
Progesteron zas jest uwalniany skokowo. Jak trafisz na skok moze byc 70, jak przed moze byc 50. To sa dobre wartosci.
Dziewczyny, zgodnie z prosba lekarza wykonalam ponownie badania. Moje wyniki z dnia 27maja to beta hcg 8197, progesteron 74,1.
Dzisiaj (po 9 dniach) beta hcg 56740, progesteron 52,1. Biore lacznie 3 tabletki dziennie duphastonu. Czemu wynik spadl. Wynik beta hcg jest tez chyba niedobry jesli chodzii o przyrost? Ostatnia miesiaczka 22.04 wiec wychodzi 7 tydzien. Wizyte mam dopiero we wtorek....
 
U mnie od wczoraj kryzys energetyczny;( dzis rano lekkie mdłości,a wieczorem pewnie się rozkręcą. Dziś jestem w delegacji i podrozuje pociagiem i powiem wam ze jest dosyc ciężko;( co do Amolu - czy tam jest jakas ulotka z opisem że bezpieczne w ciąży?
Jest, że nie badano go na kobietach w ciąży i karmiących i że skonsultować się z lekarzem. Ale czytam w necie, że dużo kobiet w ciąży stosuje go i że lekarze nie mają nic przeciwko (byle nie pić).
 
Ja też mam 19 prenatalne a rano mam mieć pobierana krew u mnie będzie 12t2d wiec idealnie powinno być :) fasolina nie będzie ani za duża ani za mała ❤

Dziewczyny a jak wyglądają badania prenatalne w Polsce? Oni coś mi powiedzą w czasie badania gdyby coś było nie tak czy że jest wszystko ok? Czy będę musiała siedzieć jak na szpilkach przez 2 tyg? W UK prowadziłam pierwsza ciążę i tak po usg powiedzieli ze wszystko jest ok i kazali czekać na wyniki badań z krwi i cały opis usg, jeśli było bys nie tak z krwi to wtedy powtórz badanie..
Mi mówili że wszystko jest porządku miałam ekran przed sobą i widziałam jak mierzy dziecko.. Wyniki odrazu dostałam
 
reklama
Do góry