reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Zasypiam nawet na chwile w aucie na inwestycji [emoji23][emoji23][emoji23] już nikogo to nie dziwi. Przychodzą pewne godziny i po prostu po mnie odlatuje
Aaa to dużo wyjaśnia. Ale staraj się odpoczywać i oszczędzaj się.
 
Hej, u mnie w teorii 11tc, a w praktyce 8.
Długie i nieregularne cykle, miesiące starań na luteinie i clo w końcu odpuszczenie bo przeciez mamy już córę która zaraz skończy 2latka. Ksiazkowo wystarczyło odpuścić, odłożyć leki i jest serduszko i są mdłości, zmęczenie i wszystko inne:) termin mamy ruchomy, ale styczniowy.
Także tak, chciałam się przywitać :)
 
Witaj w klubie :) to samo: clo, starania, odpusciłam..bo juz jestem stara i bach [emoji173] serduszko
Hej, u mnie w teorii 11tc, a w praktyce 8.
Długie i nieregularne cykle, miesiące starań na luteinie i clo w końcu odpuszczenie bo przeciez mamy już córę która zaraz skończy 2latka. Ksiazkowo wystarczyło odpuścić, odłożyć leki i jest serduszko i są mdłości, zmęczenie i wszystko inne:) termin mamy ruchomy, ale styczniowy.
Także tak, chciałam się przywitać :)
 
Ja mam to samo, non stop bym spała. Jedyna moja myśl krąży w ciągu dnia o łóżku i krótkiej drzemce. Dziś położyłam się po 17, to obudziłam się o 19. Moja córka chyba mi pozazdrościła, bo przyszla do mnie jak spałam i też usnęła, haha.
No i do tego dziś zaczęły się mdłości i wymioty. Miałam nadzieje, ze ominą mnie, a tu d..a blada. Czuje się, jakbym się zatruła. Ale aczynam się zastanawiać, czy luteina nie ma na to wływu, biore ją od wczoraj i akurat dzis zaczęło sie...
Jutro ide na badania na czczo, Już się boje, bo labolatorium od 8, a ja jutro musze po 6 wstac. 2h na czczo nie wiem jak dam rade...
 
reklama
Ja mam to samo, non stop bym spała. Jedyna moja myśl krąży w ciągu dnia o łóżku i krótkiej drzemce. Dziś położyłam się po 17, to obudziłam się o 19. Moja córka chyba mi pozazdrościła, bo przyszla do mnie jak spałam i też usnęła, haha.
No i do tego dziś zaczęły się mdłości i wymioty. Miałam nadzieje, ze ominą mnie, a tu d..a blada. Czuje się, jakbym się zatruła. Ale aczynam się zastanawiać, czy luteina nie ma na to wływu, biore ją od wczoraj i akurat dzis zaczęło sie...
Jutro ide na badania na czczo, Już się boje, bo labolatorium od 8, a ja jutro musze po 6 wstac. 2h na czczo nie wiem jak dam rade...
Mam podobnie spać mi się chce bardzo. Zasypiam w tramwaju [emoji23].
Ja mam Panią dyrektor na miejscu. Ale i tak się boję bo ona czasem jest nieobliczalna. Dziewczyny mówią żebym dyktafon włączyła
Dzieńdoberek cieżaróweczki :) [emoji259]

Mam podobnie spać mi się chce bardzo. Zasypiam w tramwaju [emoji23].

Ja od 6 na nogach a juz bym spac szła [emoji23]

Ja mam to samo, non stop bym spała. Jedyna moja myśl krąży w ciągu dnia o łóżku i krótkiej drzemce. Dziś położyłam się po 17, to obudziłam się o 19. Moja córka chyba mi pozazdrościła, bo przyszla do mnie jak spałam i też usnęła, haha.
No i do tego dziś zaczęły się mdłości i wymioty. Miałam nadzieje, ze ominą mnie, a tu d..a blada. Czuje się, jakbym się zatruła. Ale aczynam się zastanawiać, czy luteina nie ma na to wływu, biore ją od wczoraj i akurat dzis zaczęło sie...
Jutro ide na badania na czczo, Już się boje, bo labolatorium od 8, a ja jutro musze po 6 wstac. 2h na czczo nie wiem jak dam rade...

Moze to być nak najbardziej po tabsach

Ja mam Panią dyrektor na miejscu. Ale i tak się boję bo ona czasem jest nieobliczalna. Dziewczyny mówią żebym dyktafon włączyła

Może byc nawet 5 m od ciebie - mozesz zadzwonic, a najlepiej wyslac smsa - wówczas masz potwierdzenie poinformowania. Po kiego sie chcesz zbednie stresować
 
Do góry