reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Daj Ty tej fasolce odpocząć [emoji12][emoji8] ja miałam przyjść za 2-3tygodnie i wyjdzie mi jednak 3 z kawałkiem i to już jest wieczność [emoji85] moja mama się śmieje bo jak ona była w ciąży to w tamtych czasach tylko kilka razy się szło i koniec a my to wariujemy i świrujemy ;).5 czerwca [emoji173] tydzień [emoji173] ale to ponad 3 tygodnie przerwy [emoji85]
W pierwszej chyba 3 razy bylam. A teraz 2 mc a juz 2 razy byla :D
I który to już tydzień będzie?
Ja mam wizytę dzień przed Tobą bo mam się pojawić z wynikami krwi, moczu itd. także mam nadzieję, że podejrzę dzidzię czy wszystko ok :)
U mnie na wizycie 4.06 będzie to już prawie 10 tydzień :)
Ja juz po wszystkim. Dzis na glukoze sie dowleklam wreszcie 88 mam yo chyba dobrze
Witam styczniowe przyszłe Mamusie
Po 6 latach starań i dzisiejszej wizycie z dumą przyłączam sie do tego wątku.
Termin na 21.01.2020 oczywiscie mniej więcej.
Dzisiaj było USG . Uwidocznione tętno QUOTE]Witaj :)
Hej dziewczyny jakiś czas mnie nie było. Zalatany jestem w pracy. Zaczynam 9tc. Też macie bule podbrzusza. Do tego doszły wzdęcia i zaparcia. We wtorek mm wizytę u gina i już wkrecam sobie ze coś jest nie tak.
Caly czas mnie ciagnie. Jak mialaby @ pezyjsc
Nieśmiało witam się. Aplikacja pokazuje 24 stycznia. U gin byłam ale20 maja wyliczyła dopiero 3tyd. Na usg umówiona jestem po 17 czerwca. Tyle czekania jeszcze w niepewności. I w strachu. Tym bardziej że w grudniu poroniłam. Mam już prawie 4 latke.
Dzieńdoberek:)
Witam wszystkie mamuski z tej grupy. I po cichu dołaczam. Termin koniec stycznia/poczatek lutego. Przy pierwszej ciazy 12 lat temu :-)) tez nalezalam do forum i bardzo lubilam ta wymiane wzajmenych doświdczeń i wsparcie. Pierwszej mlodosci juz nie jestem bo 37 lat na karku. Bardzo chcialam tego drugiego dziecka, niestety mąz bardzo niepocieszony. Przezywa chwilowy szok. No nic ma prawie 9miesiecy zeby oswoic sie z tą wiadomoscią :-)
I kolejna ciezarowka :) jak miło
Ja będę kupować wv Sharan... Kręci mi się głowie. I się boję o szkraba ja bym chciała wtorek a najlepiej 13 tydzień
Ja dwa dni po owu kupilam Atece [emoji23][emoji23][emoji23] nawet zartowalismy czy wejdzie wozek jakby przeczucie hahah
 
Salsa no właśnie mam tak samo. Cały czas pracuje. Planuję iść na l4 od początku lipca. Chyba że mi lekarz nie pozwoli pracować. We wtorek mam wizytę i się stresuje że coś nie tak. Na poprzedniej wizycie biło pięknie już serduszko.
 
Hej dziewczyny jestem z wątku grudniowe mamy
Zostało mi 18 tabletek PRENATAL UNO biorę już DUO jeżeli któraś z was przyjmuje te witaminy mogę oddać za darmo zamiast je wyrzucić komuś może się przydadzą. Jeżeli jest chętna piszcie na pv
 
ja jeszcze do mam, które będą miały już 3 bejbi bądź mają większe gromadki czym wy jeździcie? U nas teraz będzie trójeczka więc trzeba samochód na większy zmienić a wyboru za bardzo nie ma w takich co by 3 foteliki się do tyłu zmieściły.
My jeździmy na dwa :) Albo ja mam "wesoły autobus" a K. motorem. Przyszłościowo na pewno zmienimy...
Witam wszystkie mamuski z tej grupy. I po cichu dołaczam. Termin koniec stycznia/poczatek lutego. Przy pierwszej ciazy 12 lat temu :-)) tez nalezalam do forum i bardzo lubilam ta wymiane wzajmenych doświdczeń i wsparcie. Pierwszej mlodosci juz nie jestem bo 37 lat na karku. Bardzo chcialam tego drugiego dziecka, niestety mąz bardzo niepocieszony. Przezywa chwilowy szok. No nic ma prawie 9miesiecy zeby oswoic sie z tą wiadomoscią :-)
Witaj. Oswoi się mąż oswoi :)
Wlasnie wróciłam z wizyty. Uslyszalam serduszko i jakby kamień spadł mi z serca po tym 2 tygodniowym czekaniu. Termin z usg na 19 stycznia :D
Super :)
 
Wróciłam właśnie z wizyty u lekarza. Dzidziuś rośnie pierwszy raz usłyszałam bijące serduszko. Łzy w oczach miałam Niestety torbiel bez zmian nadal ma 5 cm... Mam brać nadal duphaston i luteine. Lekarz mówi że jak łożysko zaczyna na dobre pracować wytwarzają się hormony to takie torbiele się wchłaniają. Więc jest szansa. Ale zdarza się że zostają całą ciążę...
 
Wróciłam właśnie z wizyty u lekarza. Dzidziuś rośnie pierwszy raz usłyszałam bijące serduszko. Łzy w oczach miałam Niestety torbiel bez zmian nadal ma 5 cm... Mam brać nadal duphaston i luteine. Lekarz mówi że jak łożysko zaczyna na dobre pracować wytwarzają się hormony to takie torbiele się wchłaniają. Więc jest szansa. Ale zdarza się że zostają całą ciążę...
Cudownie, że słuchałaś serduszka :)
Nie martw się torbielką. Jest to zjawisko dość częste. Moja miała 4 cm, na ostatniej wizycie już 3,7 cm.
 
Witam wszystkie mamuski z tej grupy. I po cichu dołaczam. Termin koniec stycznia/poczatek lutego. Przy pierwszej ciazy 12 lat temu :-)) tez nalezalam do forum i bardzo lubilam ta wymiane wzajmenych doświdczeń i wsparcie. Pierwszej mlodosci juz nie jestem bo 37 lat na karku. Bardzo chcialam tego drugiego dziecka, niestety mąz bardzo niepocieszony. Przezywa chwilowy szok. No nic ma prawie 9miesiecy zeby oswoic sie z tą wiadomoscią :-)
Ja też już nie jestem pierwszej mlodosci. Tzn czuje sie młodo tylko pesel błedny ;)
Salsa no właśnie mam tak samo. Cały czas pracuje. Planuję iść na l4 od początku lipca. Chyba że mi lekarz nie pozwoli pracować. We wtorek mam wizytę i się stresuje że coś nie tak. Na poprzedniej wizycie biło pięknie już serduszko.
Ja najgorzej mam ze żadne l4 niewchodzi w gre :/ ni uja nie wiem jak wszystko pogodze ,:( przeraza mnie to
 
Ja też już nie jestem pierwszej mlodosci. Tzn czuje sie młodo tylko pesel błedny ;) Ja najgorzej mam ze żadne l4 niewchodzi w gre :/ ni uja nie wiem jak wszystko pogodze ,:( przeraza mnie to
A czemu nie możesz iść na l4? Ja jestem nauczycielem w przedszkolu i mam 33 lata. To moja druga ciąża, syn ma 7 lat.
 
reklama
Do góry