reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Przepisy się zmieniły, już nie ma takiego ograniczenia.
A grupa na FB tez juz jest, a nawet dwie ;)
Czyli jak teraz pracuje 8h, to nadal muszę. Nie ma nic o przysługującej dłuższej przerwie po każdej przepracowanej godzinie (teraz ma każde 60 min mam 5 min, w sumie 50 min na 8 h pracy).
 
reklama
Słuchajcie może jeszcze z tydzień-dwa poczekamy czy ktoś nowy do nas nie dołączy i założymy sobie tajna grupę na fb? Z dziewczynami z poprzedniej ciąży tak zrobiłyśmy i do dziś jesteśmy bardzo zżyte (a nasze dzieci już skończyły 5 lat!). Nawet widziałyśmy się, mimo, ze jesteśmy z całej Polski. :)
Spoko , można by tak zrobić :)
 
A ja dziś zaliczyłam druga niedziele z Komunia. Ale juz wróciliśmy, bo tak strasznie spina mi się brzuch, ze muszę poleżeć. Dziwne uczucie, nie kojarzę takiego z poprzedniej ciąży.
W ciąży z córcia jadłam czekoladę i słodycze, których do czasu ciąży prawie w ogóle nie jadłam. Leżenie prawie cała ciąże + niemiłosierne opuchlizny dały mi w dniu porodu (34 tc) + 35 kg. 2 dnin po cc miałam ponad 20 mniej, wiec zobaczcie jak strasznie opuchłam. Do tego do 4 mca wymiotowałam non stop, łyk wody powodował torsje. A tetaz... nic, zero! I odrzuciło mnie od słodyczy. Jadlabym tylko kwaśne (ogórki ogórki ogórki), i mięso (za którym średnio przepadałam). Piersi z dnia na dzień gorzej bolą, głównie sutki.
Byle do środy. Jak zobaczę bijące serce, to będę duzo spokojniejsza.
Ja tez będę jutro spokojniejsza jak zobaczę serduszko
 
Wydaje mi się, ze prawidlowo tak jak mi wskazala pani doktor. Mam tez leukocyty i troche erytrocytow w moczu wiec podejrzewam infekcję niestety;( jadę zaraz po witaminę C i żurawinę a w poniedzialek od razu zrobie posiew aby do lekarza juz iść z wynikami od razu...
Ja jak ostatnio robiłam badania moczu to wyszło mi wszystko co tylko mogą tam znaleźć leukocyty, erytrocyty, białko, bilirubina, ciała ketonowe, kryształy szczawianu, krew...lekarka powiedziała, że z tych wyników widać, że jestem odwodniona co jest normalne przy wymiotach i mam więcej pić i tyle.
 
Dziewczyny czy któraś z was biorących duphaston zazywala kiedyś apap? Nie wytrzymuje już dzisiaj od bólu głowy... Nic nie pomaga żadne maście plastry na ból głowy, drzemki, okłady... Wymiotować mi się od tego chce... Nie wiem czy można łączyć ten lek z środkiem przeciwbolowym...
 
Dziewczyny czy któraś z was biorących duphaston zazywala kiedyś apap? Nie wytrzymuje już dzisiaj od bólu głowy... Nic nie pomaga żadne maście plastry na ból głowy, drzemki, okłady... Wymiotować mi się od tego chce... Nie wiem czy można łączyć ten lek z środkiem przeciwbolowym...
Ja ostatnio brałam
 
reklama
Ja jak ostatnio robiłam badania moczu to wyszło mi wszystko co tylko mogą tam znaleźć leukocyty, erytrocyty, białko, bilirubina, ciała ketonowe, kryształy szczawianu, krew...lekarka powiedziała, że z tych wyników widać, że jestem odwodniona co jest normalne przy wymiotach i mam więcej pić i tyle.
O jej! To może i u mnie nie będzie tak źle! Ja się wczoraj wystraszyłam bo ciągle chce mi się siku i już sama nie wiem czy to jest objaw ciąży czy może jakiegoś zapalenia;/
 
Do góry