reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Szczerze - gdyby to była moja pierwsza ciąża, to leciałabym od razu. Teraz już wiem, że warto poczekać, bo później okaże się, ze nic nie widać na usg i tylko stresu się najesz. Teraz najlepiej zrobić badania beta hcg w odstępie 48h lub 72h i jak będzie ładnie rosła, to znaczy że wszystko ok (To da ci trochę spokoju ducha) i pójść do lekarza za jakies 2 tyg.
Dziękuje bardzo za odpowiedzi :) No nic, spróbuje byc wytrwała przez najbliższe tygodnie i zaczekam :) zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana hehe
Nastawiam się, że wszystko będzie dobrze i modlę się by czas szybciej płynął :):)
 
reklama
Dziękuje bardzo za odpowiedzi :) No nic, spróbuje byc wytrwała przez najbliższe tygodnie i zaczekam :) zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana hehe
Nastawiam się, że wszystko będzie dobrze i modlę się by czas szybciej płynął :):)
Najgorsze jest to czekanie. Pamiętam, jak w ciąży z córcią zaczęłam czuć ruchy i było tak, ze kilka dni czułam, po czym przestałam. I akurat byłam u rodziców, a mam rodzine lekarską, więc zadzwoniłam do wujka, żeby szyko przyjechał do gabinetu i zajrzał co sie dzieje :) On jest internista i robi usg piersi pod kątem guza, uśmiał się po pachy, jak mnie zobaczył przerażoną. Po raz pierwszy robił usg brzucha/ciązowe tym aparatem. Ale przy okazji babcia miała okazję chociaż raz zobaczyć dzidzie "na żywo" na usg, a nie tylko via foto.
 
mnie męczą mdłości o każdej porze dnia i w nocy. Z córką nie miałam żadnych objawów, a teraz niestety nie jest tak różowo. Dodatkowo brak sił na cokolwiek. Czekam tylko miesiąc jeszcze I uciekam na l4
 
Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
 
Jestem po wizycie. Betz ponad 4000, ale brak pecherzyka. Najprawdopodobniej ciąża w jajowodzie. Mam skierowanie do szpitala, wlaśnie jadę :(
 
Hej dziewczyny :) gratuluję udanych wizyt i bijacych serduszek ❤ ja juz po wizycie, mała fasolina rośnie :) kolejna wizyta 4 czerwca :)
 
Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
MOhaaa z tego co wiem, to serce widać po 7 tc, a u ciebie dopiero 6-sty jest. Wiec ja bym jeszcze nie załamywała się. A co powiedział lekarz? Dał nadzieje, czy był sceptycznie nastawiony?
 
Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
Ja kiedyś czytałam na bb jak dziewczyna napisała, że też lekarz jej powiedział, że nie bije serce i miała skierowanie do szpitala na zabieg czyszczenia macicy. Przed samym zabiegiem w szpitalu dla pewności zrobili usg i okazało się, że serce bije.
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
A co powiedział lekarz? Nie kazał ci czekać i przyjść za tydzień aby raz jeszcze sprawdzić?
 
Do góry