reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dzień dobry :)
Dziewczyny ja, w pozytywnym sensie, zazdroszczę tym, które zaczynają rosnąć w połowie ciąży. Ja wszystkie zaczynam od brzucha. W 3 miesiącu wyglądam jak w 6 a w 6 jak w 9. Już teraz jeansy dopinam na wdechu bo inaczej szwy by nie wytrzymały :)
 
reklama
Ja mam bardziej płaski brzuch niż przed ciąża [emoji85] waga mi spada jak na razie, ale to przez te mdłości
Dzień dobry :)
Dziewczyny ja, w pozytywnym sensie, zazdroszczę tym, które zaczynają rosnąć w połowie ciąży. Ja wszystkie zaczynam od brzucha. W 3 miesiącu wyglądam jak w 6 a w 6 jak w 9. Już teraz jeansy dopinam na wdechu bo inaczej szwy by nie wytrzymały :)
 
Okolice Bydgoszczy :)



Dla mnie zaufanie do lekarza jest kluczowe. Znalazłam w końcu taką zaufaną osobę i wolę jej słuchać niż internetom :).



U mnie l4 odpada i na pewno do wigilii jak będę mogła to muszę pracować. Później trochę wolnego, ale też jak najszybciej chce wrócić.
Zuza, do Wigilii, podziwiam zapał. Ja w poprzedniej ciąży nawet nie dotrwałąm do tego etapu (rodziłąm w 34 tc) i juz po skończonym 30 tc sapałam jak parowóz, bo było tak ciężko. Zakładanie zimowych butów, kurtek, etc, to była masakra. Trzymam kciuki, aby ci się udało.
 
Widocznie to przez to moje wczesniejsze owu. W monicie mialam zawsze na 7-9 dzien dojrzałe jajeczka.
Haha, to nas w konia zrobiłas :)
Zobacz i niby mamy ten sam tydzien i dzien ciazy, a jaka ogromna roznica w becie. U mnie ciaza mlodsza o jakis tydzien niz u ciebie. (Moja beta z wczoraj 550).
 
No bardzo bym chciała bo co innego jakbym była zatrudniona a co innego jak ma się swój interes :) dlatego mam nadzieje ze dam rade :)
Zuza, do Wigilii, podziwiam zapał. Ja w poprzedniej ciąży nawet nie dotrwałąm do tego etapu (rodziłąm w 34 tc) i juz po skończonym 30 tc sapałam jak parowóz, bo było tak ciężko. Zakładanie zimowych butów, kurtek, etc, to była masakra. Trzymam kciuki, aby ci się udało.
 
No bardzo bym chciała bo co innego jakbym była zatrudniona a co innego jak ma się swój interes :) dlatego mam nadzieje ze dam rade :)
Rozumiem w 100%. Ja w poprzedniej ciąży też miała firmę, ale niestety ciąża spowodowała, że musiałam leżeć długo i wypoczywać, a jak już przestałam, to nagle urodziłam :)
Teraz mam i firmie i prace na etet, na umowe o pracę. Więc muszę tylko pozamykać rzeczy w firmie, przekazać, co się da i będę odpoczywać mam nadzieje od lipca, bo już wiem co mnie czeka w styczniu (jak wszystko dobrze pójdzie).
 
reklama
A jak się w ogóle czujecie dziewczyny? Macie mdłości, wymioty, zawroty głowy?
Ja mam straszną zgagę, która miałam tylko na końcówce ciąży z córcią. A tu juz od samego początku mnie męczy. Ale za to wtedy wymiotowałam dzień i noc do ok 13 tc, a teraz spokój. Nic się nie dzieje.
 
Do góry