reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie wybieram się czwartek do Lidla po cichy ciążowe. Za nie długo wizyta
Akurat w czwartek wizyta mam farta ;) też pójdę.

W Krakowie się urodziły szescioraczki!! I to nie po in vitro. Naturalnie machneli [emoji28]
Właśnie widziałam zapowiedź na tvn. To będą mieli co robić heh. :D

Znowu nie nadrobię tyle postów... wczoraj miałam dzień bardzo senny i nawet sił na pisanie nie miałam za bardzo .. Lało i burza wisiała pare godzin nad nami,ale to dobrze ,że popadało bo strasznie duszno było.
Witam Nowe Styczniówki :p Gratuluję udanych wizyt ;)
Bolą mnie znowu mięśnie ,a miało być ok heh, nie ma tak dobrze.
Niby czytałam ,że tak może być ,ale jednak jest to cholernie męczące ,nie mogę poruszać się bez bólu.. jak
staruszka normalnie. Kiedy styczeń :D
 
I co planujesz kupić?
Ja nie mam pojęcia kiedy mi brzuch „wyskoczy” ;) więc nie wiem na jaką pogodę/porę roku się szykować. Letnich ciążowych sukienek chyba nie ma co kupować...
Ja już mam brzuch jak na 6 miesiąc ,takie wzdęcia :p .. W pierwszych dwóch ciążach to czekałam na brzuszek bo chciałam się chwalić :D ,a tu od początku nie da się ukryć heh
 
I co planujesz kupić?
Ja nie mam pojęcia kiedy mi brzuch „wyskoczy” ;) więc nie wiem na jaką pogodę/porę roku się szykować. Letnich ciążowych sukienek chyba nie ma co kupować...
Krótkie spodnie, długie spodnie, bluzkę na lato bo nie mam a jak styknie to leginsy sukienki jakoś mi się nie podobają mam jedną parę spdni dobra a drugie za małe w biodrach. Dwie bluzy ciepłe mam na zimę. Pomału się nie mieszcze w ciuchy
 
No to jestesmy juz 3 na podobny termin :)
Werdidiana, też jestem na tym samym etapie :) byłam wczoraj i jakiś cień w macicy, zaczekaj jeszcze spokojnie :) mam przyjść za 2 tygodnie i to będzie mój 7 plus 3 tydzień. Owu miałam w 22 DC..
 
No to jestesmy juz 3 na podobny termin :)
Tylko zobaczcie, każda innego dnia miała owu :)
Zadzwonie dziś do kliniki i pogadam, niech sami zdcydują. Z jednej strony wytrzymam tydzie, a z drugiej mam milion pytań. Np chciałabbym chodzić dalej na basen, bo mam siedxącą pracę i kręgosłup mi wysiada. A w ciąży z córcią wyjście do toalety było jak wejście na Mount Everest, od razu krew...
Co brzucha, to mnie pod wieczór juz strasznie wywala. Ale to "bebechy", jelita juz sie skręcaja i efekt gotowy. W poprzedniej ciazy widac było ok 18 tc, a teraz juz wygladam, jakbym była w 18... najgorsze jest to, ze nie mogę dopiąc żadnych spodni, i to był mój objaw ciaży - jedyny (oprócz braku @) .
 
reklama
Dziewczyny ogromne gratulacje.

Ja wizytę mam za tydzień we wtorek.. ostatnio jeszcze nie było serduszka wiec czekam :)

Dziewczyny skąd jesteście?

Okolice Bydgoszczy :)

Zaczerpnięte z Internetu:

Jeżeli lek przyjmuje ciężarna, dolegliwości związane ze złym samopoczuciem mogą być odczuwane zdecydowanie intensywniej, dlatego wiele kobiet narzeka na reakcje organizmu po przyjęciu duphastonu. Popularne jest również przekonanie o tym, że po tym leku się tyje. Lekarze jednak uważają, że duphaston i tycie nie mają zbyt wiele wspólnego - przyczyn nadmiernego przybierania na wadze należy szukać gdzie indziej. Niektórzy za to zwracają uwagę, że nadmiar progesteronu, mogący się zdarzyć, gdy lek stosowany jest bez uprzednich badań poziomu hormonu, może mieć zły wpływ na układ moczowy dziecka, a u chłopców może powodować wnętrostwo.

Dla mnie zaufanie do lekarza jest kluczowe. Znalazłam w końcu taką zaufaną osobę i wolę jej słuchać niż internetom :).

jesteście dziewczyny na l4? odpoczywacie? ja pracuję w przedszkolu i wiem że namieszałam bardzo tam, ale mam super dyrke, cieszyła się i zyczyła powodzenia :)

U mnie l4 odpada i na pewno do wigilii jak będę mogła to muszę pracować. Później trochę wolnego, ale też jak najszybciej chce wrócić.
 
Do góry