reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja ostatnio widziałam jak jednak influencerka poinformowała swojego męża o ciąży i bardzo mi się to spodobało :D powiedziała mu, ze zrobiła sobie nowy tatuaż i zeby podniósł jej bluzkę do góry, a na brzuchu napisała sobie TATA ;) mega
 
Ja miałam plamienia wczoraj, a dziś już praktycznie nic, delikatne jasnobrązowe kropelki dosłownie :)
 
A co myślicie o tym duphastonie? Nikt nie bada, każdy przypisuje. Ale po co na co? Może nam nie brak progesteronu. Oczywiście mi też lekarz przepisał. Kupiłam Ale nie biorę bo zbadalam progesteron i w normie. Chyba jednak zacznę brać po jednej na dobę. Taka ilość może nie zaszkodzi Ale czy pomoże.... sama już nie wiem. W pierwszej ciazy lekarz nic mi nie kazał brać bo jak ma być to będzie..
 
A co myślicie o tym duphastonie? Nikt nie bada, każdy przypisuje. Ale po co na co? Może nam nie brak progesteronu. Oczywiście mi też lekarz przepisał. Kupiłam Ale nie biorę bo zbadalam progesteron i w normie. Chyba jednak zacznę brać po jednej na dobę. Taka ilość może nie zaszkodzi Ale czy pomoże.... sama już nie wiem. W pierwszej ciazy lekarz nic mi nie kazał brać bo jak ma być to będzie..
Ja biorę bo w marcu poroniłam
 
reklama
Ja ostatnio widziałam jak jednak influencerka poinformowała swojego męża o ciąży i bardzo mi się to spodobało :D powiedziała mu, ze zrobiła sobie nowy tatuaż i zeby podniósł jej bluzkę do góry, a na brzuchu napisała sobie TATA ;) mega
słodko :-D u mnie to mało romantycznie jednak. hhehe
 
Do góry