reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja też po wizycie, jakiś cień na USG widać ale to nie jest jeszcze ładny pęcherzyk. Dostałam luteinę dopochwową i mam odpoczywać choć plamien krwią nie ma. Coś tam widziała blado różowe...mam dopiero 5tyd 3 d więc kazała przyjść za 2 tygodnie . Czekamy :)
To tak jak ja teeaz mam 5t 4d i bylam 16 to juz widział to co mial zobaczyć jedynie nie bylo jeszcze serca. Mam nadzieję że jak pójdę 27 to będzie juz widać
 
reklama
To tak jak ja teeaz mam 5t 4d i bylam 16 to juz widział to co mial zobaczyć jedynie nie bylo jeszcze serca. Mam nadzieję że jak pójdę 27 to będzie juz widać
to super że już coś wiesz, ja się bedę stresować jeszcze. a w którym dniu cyklu miałaś owulacje? bo ja późno i pewnie dlatego..
 
Ja też po wizycie, jakiś cień na USG widać ale to nie jest jeszcze ładny pęcherzyk. Dostałam luteinę dopochwową i mam odpoczywać choć plamien krwią nie ma. Coś tam widziała blado różowe...mam dopiero 5tyd 3 d więc kazała przyjść za 2 tygodnie . Czekamy :)
Mam tak samo. Jest pęcherzyk w macicy Ale zarodka zbytnio nie było widać. Tzn coś tam jest Ale albo ciaza młodsza albo źle się rozwija... lekarz przepisał mi duphaston dla mojego psychicznego spokoju. Też mam wizytę za dwa tygodnie. A ty ilu dniowe masz cykle i kiedy miałaś ostatnią @?
 
jesteście dziewczyny na l4? odpoczywacie? ja pracuję w przedszkolu i wiem że namieszałam bardzo tam, ale mam super dyrke, cieszyła się i zyczyła powodzenia :)
 
reklama
Mam tak samo. Jest pęcherzyk w macicy Ale zarodka zbytnio nie było widać. Tzn coś tam jest Ale albo ciaza młodsza albo źle się rozwija... lekarz przepisał mi duphaston dla mojego psychicznego spokoju. Też mam wizytę za dwa tygodnie. A ty ilu dniowe masz cykle i kiedy miałaś ostatnią @?
moje cykle ok 33-35 . ostatnia @ 12 kwietnia. Testy owu z rossmana pomogły ustalić datę poczęcia :)
najgorszy stres wtedy czas się wlecze...powodzenia :))))
 
Do góry