reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A ja w końcu, po tygodniu oczekiwania na wynik bety [emoji28] mam wynik. Bhcg - 7600 piękny wynik, spodziewałam się mniejszego . Średni przyrost to 140% ciekawe od jakiej bety widać serduszko [emoji4] jeszcze dziś rano bałam się myśleć o usg że nie usłyszę jeszcze serduszka, ale mysle ze j7z bym słyszała. 7600 było 14.05 więc dziś mamy 20 maja. Na pewno jest już dużo wyższe beta .
 
reklama
A ja w końcu, po tygodniu oczekiwania na wynik bety [emoji28] mam wynik. Bhcg - 7600 piękny wynik, spodziewałam się mniejszego . Średni przyrost to 140% ciekawe od jakiej bety widać serduszko [emoji4] jeszcze dziś rano bałam się myśleć o usg że nie usłyszę jeszcze serduszka, ale mysle ze j7z bym słyszała. 7600 było 14.05 więc dziś mamy 20 maja. Na pewno jest już dużo wyższe beta .
Ja dziś robiłam, 16 maja miałam 5061,2 mlu zobaczymy jaki bedzie u mnie przyrost
 
A robiłaś już usg?? Słyszałaś serduszko???
Jeszcze nie było widać a bylam 16 maja u lekarza, nastepną wizytę mam 27 i mam nadzieję że będzie już widać. Usg mialam robione bo wynikow z bety nie miałam ale pęcherzyk było widać i ciałko żołtkowe (chyba tak to sie mówi) serduszka jeszcze nie
 
Jeszcze nie było widać a bylam 16 maja u lekarza, nastepną wizytę mam 27 i mam nadzieję że będzie już widać. Usg mialam robione bo wynikow z bety nie miałam ale pęcherzyk było widać i ciałko żołtkowe (chyba tak to sie mówi) serduszka jeszcze nie
A pamiętasz jakiej wielkości pęcherzyk? Bo teraz mam rozkmine, ze u mnie tego cialka żółtego nie było ostatnio :( Przepraszam jeśli już o to pytałam, ale nie mam pamięci do nickow.
 
Ja po USG - maly czlowiek ma 10,6mm. Z USG ciąża wychodzi na dwa dni starszą niż z om. Więc jestem 7+1 albo 6+6 :)
Plamień już nie ma, żadnego krawiaka, na dzień dzisiejszy wszystko jest tak jak być powinno :)

Piękne wieści! ;) Ja siedzę jak na szpilkach i czekam do 19 na wizytę...zejde na zawał
 
reklama
Do góry