reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Każdy chce czegoś innego 😂 😂 😂 😂 ja dziś 34 (33+0) i tesknie za hmmm 23 tc :p za 49 dni +/- 2 tygodnie rodzę XD W pon idę na porodówkę moją dostanę traumy i tydzień będe mieć depresje. Toż już nawet brzydkie staty poszły w ruch, oczywiście jak chłop spał i nie patrzył co ja pacze w internetach.
 
reklama
A magnez - jego branie - przeszkodzi Ci w realizacji celu wczesniejszego porodu?
Te niespokojne nogi po porodzie 'znikna' tak od razu? Po urodzeniu juz nie musisz go suplementowac?
Pytam z ciekawosci.
Noc miałam nie zbyt ciekawą. Ale chlopaki pojechali na Mikołaja do nie męża pracy, potem Mikołaja mają po południa na zajęciach z gimnastyki więc myślę że może trochę uda się zamknąć oczy i odpocząć.
Właśnie myślę że będzie lepiej zmniejszyć dawki tego magnezu, bo jeśli on jest przeciw skurczom a ja chciałabym urodzić wcześniej to by się mijało z celem.

Tak w ogóle moja gine otrzegła mnie, albo raczej przypomniała, że przy ściąganiu szwów jest ryzyko że zacznę rodzić.


Ten zespół niespokojnych nóg normalnie powinien ustąpić po urodzeniu. Tak było u mnie w dwóch poprzednich ciazach.
 
Noc miałam nie zbyt ciekawą. Ale chlopaki pojechali na Mikołaja do nie męża pracy, potem Mikołaja mają po południa na zajęciach z gimnastyki więc myślę że może trochę uda się zamknąć oczy i odpocząć.
Właśnie myślę że będzie lepiej zmniejszyć dawki tego magnezu, bo jeśli on jest przeciw skurczom a ja chciałabym urodzić wcześniej to by się mijało z celem.

Tak w ogóle moja gine otrzegła mnie, albo raczej przypomniała, że przy ściąganiu szwów jest ryzyko że zacznę rodzić.


Ten zespół niespokojnych nóg normalnie powinien ustąpić po urodzeniu. Tak było u mnie w dwóch poprzednich ciazach.
12 masz ściągane? To prawie 2 tygodnie a jak masz już 36 tc ... hmm to w sumie miałabyś rodzenie z głowy. Bobasek w domu na święta pod choinką :D
 
12 masz ściągane? To prawie 2 tygodnie a jak masz już 36 tc ... hmm to w sumie miałabyś rodzenie z głowy. Bobasek w domu na święta pod choinką :D
Tak, 12 grudnia ale to wymuszone, bo chciala najpierw na 18, potem 17 grudnia. Bo niby jestem nie młoda już i dzieciątko urodzi się mniejsze w związku z czym lepiej dla niego byłoby posiedzieć w moim brzuchu te kilka dni więcej... A tak dokladnie to jest dziś 35+2tc, 37 tc wypada u mnie właśnie 12 grudnia.
Mi by pasowało urodzic tak około 20 grudnia, idealny termin dla mnie i synka.
 
Tak, 12 grudnia ale to wymuszone, bo chciala najpierw na 18, potem 17 grudnia. Bo niby jestem nie młoda już i dzieciątko urodzi się mniejsze w związku z czym lepiej dla niego byłoby posiedzieć w moim brzuchu te kilka dni więcej... A tak dokladnie to jest dziś 35+2tc, 37 tc wypada u mnie właśnie 12 grudnia.
Mi by pasowało urodzic tak około 20 grudnia, idealny termin dla mnie i synka.
A to duże szanse, że się uda :) Może grzecznie poczeka.
 
@Eda Helena Idziemy na równo ja mam dziś 35+3 😁 tez chce rodzic w grudniu przed świetami najlepiej zeby malutka już była z nami w kołysce na Wigilie... dlatego chce wszystko w domu ogarnac do Mikołaja. Mieszkamy za granica, nie mamy tu rodziny jesteśmy zdani tylko na siebie.
 
reklama
My dziś od rana porządkujemy prawie bez przerwy ale tez powoli mam dosyć, mieszkamy w swoim domu od lata i wczoraj stolarze zamontowali dopiero szafy w sypialni, w korytarzu także mamy wielkie porządki i układanie ale później już wszystko będzie cacy... przetrwać te kilka dni sajgonu i brudu i będzie super już.
 
Do góry