reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jakie wasze pociechy mają ułożenie?

Moja co prawda ma główkowe, ale tylne...juz mnie nastraszyla ginekolog, ze nieprawidlowe do porodu. Potem uspokajala, ze dziecko ma jeszcze trochę czasu by sie odwrócić buzią do kręgosłupa. No i ma główkę strasznie nisko, pod wzgorkiem łonowym...i na dodatek odgiętą do tyłu :(
Jedyny plus, że w końcu zdjął nogi z buzi.

nie ma co się marwtić, najczęściej dopiero podczas porodu dziecko ustawia się prawidłowo główką, ono zmienia pozycję i się przekręca jak się rodzi, najważniejsze żeby głowa była na dole :)
 
Też wam się pochwalę moją paskudnicą :)
Na 100% DrakuLaura będzie :p Obecna masa to 2 kg +/- na tych hadlockach widzę że ma od 1916 do 2248. Wiek płodu względem masy 32+3 czyli jest o jeden dzień młodsza niz wdl om :p
szerokość główki 77 MM 30 + 6
obwód główki 288 mm 31+5
Brzusio 294 mm 33+3
kość udowa 65 mm 33+4
Jeszcze tu są jakieś % FL/BPD=84,42% fl/hc=22,57% fl/ac- 22,11% i hc/ac 97,96%...
No to też ma mniejszy łepek, nic mi nie gadał na ten temat. Wnikliwie oglądał jej twarzoze. Pozostałymi parametrami was nie zanudzam.
Łozysko nigdzie sobie nie poszło, siedzi z tyłu. II stopień dojrzałości. Laura leży glacą w dół
Zobacz załącznik 1050130
Super fotka🙂 zazdroszczę
 
Jakie wasze pociechy mają ułożenie?

Moja co prawda ma główkowe, ale tylne...juz mnie nastraszyla ginekolog, ze nieprawidlowe do porodu. Potem uspokajala, ze dziecko ma jeszcze trochę czasu by sie odwrócić buzią do kręgosłupa. No i ma główkę strasznie nisko, pod wzgorkiem łonowym...i na dodatek odgiętą do tyłu :(
Jedyny plus, że w końcu zdjął nogi z buzi.
Główka w dole też jest bardzo nisko i buzie ma w stronę mojego kręgosłupa
 
reklama
Do góry