reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
.
 

Załączniki

  • 20191122_041451.jpg
    20191122_041451.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 93
Dzien dobry Dziewczyny! 😀
Dzis sie wyspalam i w dodatku zgagi nie mam :) czuje, ze zyje i krowkom mlecznym - jak mnie skleroza nie ogarnie - mowie nie do konca ciazy!!
Czekam do sniadania bo juz czuje glod ;)

@porcelanowa89 jak kocyk? Pochwalisz sie jakas fotka?
 
Dzien dobry, ja juz od 5:00 nie moge spac, ponieważ boli i lewe i prawe biodro to odpuscilam. Musialam usiąść bo takie spanie to nie spanie.
Dziś intensywny dzień dla każdego członka tej rodziny. Prócz mnie. Nie mąż ma pracę.. w około domu, a dzieci spotkanie i wypad harcerski więc od rana po późnego popołudnia będę mogła leżeć nic nie robiąc. Z psem do towarzystwa.
Takie mam plany, leżenie i nic nie robienie, a jak to wyjdzie w praktyce to nie wiem.
Już od rana dostałam tak solidnego kopa pod żebrami, chyba w wątrobę albo żołądek że aż zasyczałam.
 
Dzien dobry, ja juz od 5:00 nie moge spac, ponieważ boli i lewe i prawe biodro to odpuscilam. Musialam usiąść bo takie spanie to nie spanie.
Dziś intensywny dzień dla każdego członka tej rodziny. Prócz mnie. Nie mąż ma pracę.. w około domu, a dzieci spotkanie i wypad harcerski więc od rana po późnego popołudnia będę mogła leżeć nic nie robiąc. Z psem do towarzystwa.
Takie mam plany, leżenie i nic nie robienie, a jak to wyjdzie w praktyce to nie wiem.
Już od rana dostałam tak solidnego kopa pod żebrami, chyba w wątrobę albo żołądek że aż zasyczałam.
Plan masz dobry :) obys odpoczela 😀.
 
@Celia89 co w Ikei chcesz kupic?
Serio kocie lozka??
Tak :D to są w gwoli ścisłości łóżka dla lalek, ale kociarze i królikarze na forum wykorzysują je dla swoich pupili i podobno świetnie się sprawują. Koszt takiego wynalazłku ok 25 zł... Więc co się będę szczypać :)
1574500976602.png
1574501095081.png

1574501149616.png
 
reklama
Tak :D to są w gwoli ścisłości łóżka dla lalek, ale kociarze i królikarze na forum wykorzysują je dla swoich pupili i podobno świetnie się sprawują. Koszt takiego wynalazłku ok 25 zł... Więc co się będę szczypać :)
Zobacz załącznik 1048738Zobacz załącznik 1048739
Zobacz załącznik 1048740
Fajne :) ale z moim Kabanoskiem długo by nie pożyło takie łóżeczko ;) póki co chłopak wybrał sobie dogodną miejscówkę na szafce, jeszcze koledzy w podobnych barwach więc pełny kamuflaż jest :)
IMG_20191110_201924.jpg
 
Do góry