reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja mam szczerze mówiąc nadal problem z odżywianiem się. Nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty[emoji53] Ostatnio bardziej jakby do słodkiego mnie ciągnie, ale to akurat zdrowe nie jest.
Też 2 razy byłam nacinana i szyta, ale jakoś źle tego nie wspominam. Mimo to tym razem bardzo się boję nacinania.

U mnie jest tak, że smakuje mi wszystko, co niezdrowe. Za to niedobrze mi od wszystkie, co zdrowe. Jestem ciągle głodna, nawet jak się najem, co jest dziwne. Staram się jeść zdrowo, choć w ostatnim czasie również ciągnie mnie do słodyczy.
 
reklama
Mi nikt nie kazał puki co nic odstawiać. Moja kuzynka z wielką radością odstawiła zachwalając "odstaw jak najszybciej to będzie małe dziecko", a teraz ma łyse place na głowie :D dziękuję... za radę Widać, że brak, żeleaza jej wylazł razem z włosami.

bardziej chodzi o to, że w ciąży włosy nie wypadają, za to po ciąży wypadają wszystkie, które nie wypadły w ciąży i dlatego może mieć te łyse placki[emoji5] mojej mamie po ciąży też się tak robiło, tylko przyłożyła szczotkę do włosów i już miała taki placek, siostra mojego taty rok temu urodziła i to samo.
 
bardziej chodzi o to, że w ciąży włosy nie wypadają, za to po ciąży wypadają wszystkie, które nie wypadły w ciąży i dlatego może mieć te łyse placki[emoji5] mojej mamie po ciąży też się tak robiło, tylko przyłożyła szczotkę do włosów i już miała taki placek, siostra mojego taty rok temu urodziła i to samo.
To, że wychodzą po ciąży to jedno, ale ona jest jedyna ze wszytskich 4 ktora tak ołysiała, do tego ma omdlenia i fatalne wyniki krwi. Całą ciążę ja lekarze opierdzielali, że się źle prowadzi, że jest za chuda, że dziecko będzie miało niską masę. To, że parę włosów wyjdzie to normalne, ale że całe kępy to ona sobie na to pracowała. :p Z czegoś ten dzieć musi ściągać witaminki, a potem organizm na karmienie.
 
To, że wychodzą po ciąży to jedno, ale ona jest jedyna ze wszytskich 4 ktora tak ołysiała, do tego ma omdlenia i fatalne wyniki krwi. Całą ciążę ja lekarze opierdzielali, że się źle prowadzi, że jest za chuda, że dziecko będzie miało niską masę. To, że parę włosów wyjdzie to normalne, ale że całe kępy to ona sobie na to pracowała. :p Z czegoś ten dzieć musi ściągać witaminki, a potem organizm na karmienie.
Czyli to raczej wyjatkowy przypadek a nie norma. Tak jak pisza Dziewczyny witaminy mamy tez w jedzeniu tylko trzeba po nie siegac! Ja cala ciaze bralam tylko ta pregne a tam nic witamin dodatkowych prawie nie ma /wlasciwie to moj suplement na tarczyce/ i jakos Mala rosnie a ja cos tam przytylam.
Nie ma co generalizowac i straszyc lysymi plackami. ;)
 
To, że wychodzą po ciąży to jedno, ale ona jest jedyna ze wszytskich 4 ktora tak ołysiała, do tego ma omdlenia i fatalne wyniki krwi. Całą ciążę ja lekarze opierdzielali, że się źle prowadzi, że jest za chuda, że dziecko będzie miało niską masę. To, że parę włosów wyjdzie to normalne, ale że całe kępy to ona sobie na to pracowała. :p Z czegoś ten dzieć musi ściągać witaminki, a potem organizm na karmienie.

Niemądra kobieta. Jak nie chciała brać tych witamin dla siebie to mogła chociaż dla dziecka.
Ja nie zamierzam odstawiać witamin nawet jeśli ginekolog każe mi to zrobić.
 
Niemądra kobieta. Jak nie chciała brać tych witamin dla siebie to mogła chociaż dla dziecka.
Ja nie zamierzam odstawiać witamin nawet jeśli ginekolog każe mi to zrobić.
Miewa zaćmienia :D co widać... Sama się prosi o nieszczęścia...
Zależy z tymi witaminami jakie kto bierze i od lekarza. Mój mi nie kazał to nie odstawie sama z siebie bo tak będzie fajniej, u tych co im kazał odstawić widac też ma jakieś powody :) :p Macie racje nie ma co generalizować, ja podaje ten przykład bo tu zaszła po prostu właśnie samowolka, bo tak będzie super i witaminy są fe no i mamy efekt. :p
 
Zdaje relacje po całym dniu: byłam w szpitalu w którym będę rodzic, jestem już tam zapisana w systemie, maja wszystkie moje dane i historię odnośnie chorob. Zrobili własny zapis ktg i usg. Malutka ma 2400 gram i szykuje się raczej grudniowa dziewczynka 😍 dziś dokupiliśmy wanienkę ze stelażem, śpiworek do wózka i kombinezon. Już tak z 95% wyprawki mamy.
Nie ma na co czekać bo już mało czasu zostało.
 
reklama
Zdaje relacje po całym dniu: byłam w szpitalu w którym będę rodzic, jestem już tam zapisana w systemie, maja wszystkie moje dane i historię odnośnie chorob. Zrobili własny zapis ktg i usg. Malutka ma 2400 gram i szykuje się raczej grudniowa dziewczynka 😍 dziś dokupiliśmy wanienkę ze stelażem, śpiworek do wózka i kombinezon. Już tak z 95% wyprawki mamy.
Nie ma na co czekać bo już mało czasu zostało.
Fajnie🙂 duża dziewczynka. Czyli nowy rok będziecie świętować razem😍
 
Do góry