reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Super, ze masz wizytę, daj znać po. My weekend na spokojnie nawet właśnie po całym zabieganym tygodniu. Jak tam ten dzidziuś który się już urodził? Napiszesz coś Celia?

Myślę, że gdyby Marta chciała pisać o swoim synku na otwartej grupie to by napisała. Raczej nieładnie bez jej zgody informować Was (osoby, których ona może nie znać, jeśli tutaj nie wchodzi) o tym, co się u niej dzieje.
 
Super, ze masz wizytę, daj znać po. My weekend na spokojnie nawet właśnie po całym zabieganym tygodniu. Jak tam ten dzidziuś który się już urodził? Napiszesz coś Celia?
Bobasek wygląda na zdrowego, ma wielkie oczka i ciemne włoski. Mama już wróciła ze szpitala i dobrze zrobiła bo wróciła jej laktacja, a w szpitalu nie szło. Ma zapalenie płuc ale to norma u wcześniaków, naświetlany jest na żołtaczke, mają mu lada moment zbadać bilurbine i za 3 tygodnie wraca do domku :)
 
Wszędzie dzisiaj zimno, ja byłam w łodzi w Ikei to myślałam, że mnie zdmuchnie z parkingu. Dla mnie temperatury poniżej 10 st. są nieludzkie :D ... Moje koty coś nie wracają do domu od 3 dni i zaczynam się o nie martwić. Jutro wylezę ich poszukam. To są dwie cwane mędy więc pewnie waletuja u któregoś z sąsiadów na jakiejś podusi z jedwabiów i jedzą szynki za 50 zł za kg. Ojciec się śmieje, że sąsiedzi je przekupują, żeby nie przebiegały im drogi bo obaj panowie czarnego umaszczenia. Bosh spojrzałam na zegarek a to 23 już. Dopiero wróciłam do domu. Jutro śpię cały dzień.
 
reklama
Myślę, że gdyby Marta chciała pisać o swoim synku na otwartej grupie to by napisała. Raczej nieładnie bez jej zgody informować Was (osoby, których ona może nie znać, jeśli tutaj nie wchodzi) o tym, co się u niej dzieje.
Nie miałam nic złego na myśli i nie chciałam nie wiadomo jak szczegółowych informacji! I ja wiem co wypada a co nie wypada nie musisz mnie pouczać!
 
Do góry