reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Nie raczej to nie ma nic wspólnego z ilością ruchów, tylko ogólnie takie stresy ze mam mutacje itp. Biorę 0.4 mg od samego początku.
Ja mam, stresy bo mam nadciśnienie w ciazy, cukrzyce i powiekszona nerke xD a clexane biore na obrzeki tłuszczowe, ztad wyzsza dawka. Spokojnie kazde dziecko inne, nawet u 1 kobiety kazda Ciąża inna.
 
@Bosiek w ogóle gdzie sobie robisz zastrzyki? Ja już od jakiegoś miesiąca w udo, od wewnętrznej strony.
Probowala. 2x w ramie i nie polecam haha, bol jakich malo uraczylam w życiu. Ja daje w brzuch lub udo. W brzuch bo ja i tak chlopaka nie czuje :) nie widze nozek. Pytalam, moich kardiologow poki nie ma tam, jego to mozna w brzuch.
 
reklama
Ja przy Was to mikrus /160cm/ a Mala to olbrzymka w porownaniu do moich parametrow ;).
Tez mialam zastrzyki ale tylko do konca 6 miesiaca. Szczerze nie wiem gdzie bym teraz celowala igle.
 
Do góry