reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja tez spiąca, niewiem czy to nieprzespane noce, pogoda czy pora roku a moze wszystko razem. Ale mam dzieci w domu i jakos nie bardzo moge sie zdrzemnąc, moje chlopaki to straszne rozrabiaki i maja talent do robienia przeroznych glupotek.
Oj tak, co przysiądę oczy mi się zamykają. Miałam dość intensywny weekend wiec albo jeszcze nie odespałam albo to ta pogoda. Pada, szaro, buro, nic mi się nie chce...
 
reklama
Ja tez spiąca, niewiem czy to nieprzespane noce, pogoda czy pora roku a moze wszystko razem. Ale mam dzieci w domu i jakos nie bardzo moge sie zdrzemnąc, moje chlopaki to straszne rozrabiaki i maja talent do robienia przeroznych glupotek.
No tak, z dziećmi się nie zdrzemniesz. Ja przed południem mogę się polenić, ale jak wracają ze szkoły nie ma szans. Mnie właśnie córcia wyciągnęła po szkole na zakupy. Miał być niby tylko zeszyt a wracamy z bluzą i swetrem🙂 bo fajna promocja była. W sumie nawet dobrze że mnie wyciągnęła, trochę lepiej się czuję. Teraz obiad i do lekcji😕
 
Ja na poczatku tracilam 1kg na tydzien. Teraz srednio w miesiacu wpada 2.5-3.0 kg. Wtedy meczyly mnie mdlosci, teraz czesto zgaga i wrazenie stania jedzenia w przelyku.
Szczerze to boje sie co bedzie z moja waga po porodzie.
Karmienie piersia pomaga w zrzuceniu, jesli planujesz oczywiscie.
Ja w poprzednich ciązach przytylam jakies 13 kg w obu. Mam nadzieje ze teraz nie bedzie wiecej jak 13.
 
reklama
Do góry