reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
1573647345796.png


A miałam już nic nie kupować :D jakie to ładne. Swędzą mnie ręce żebym czegoś nie kliknęła.
 
Jem. Kazdy posilek zagryzam czyms czekoladowym - mozesz mi kilka kg zostawic jak znasz sposob :)
Z mojej nadprogramowej to druga Ty by wyszła [emoji23][emoji23][emoji23] ze 108 upsss jednak juz 109 aktualizacja danych 13.11.2019 [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
Tez jestescie teraz bardziej spiace?
Mi normalnie urywa sie film - najczesciej na 2-3 godzinki. Nic mnie nie budzi - teraz np. Maz rznal/pilowal od rana sciane pod parapet. /pietro nizej ale i tak dosc mocno slychac/- zaczelo mi to przeszkadzac dopiero teraz po przebudzeniu.
Zawinelam sie w koldre, wlaczylam muzyke i palulu. Tera tylko brzuch pod koldra chowam zeby wyciszyc.
Oj tak, co przysiądę oczy mi się zamykają. Miałam dość intensywny weekend wiec albo jeszcze nie odespałam albo to ta pogoda. Pada, szaro, buro, nic mi się nie chce...
 
Do góry