reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Z przyjemnością otworzyliśmy zamkniętą grupę, gdzie dziewczyny aktywnie uczestnicząc zżywają się jeszcze bardziej i tym samym otwierają sie pozwalając na opisywanie szczegółów ze swojego życia.
Większość ze zgłoszonych do grupy zamkniętej dziewczyn nie udziela sie, jedynie podczytuj, co jest troche krępujące.
W związku z tym nastepuje weryfikacja listy dziewczyn z dostępem do forum zamkniętego. Nie jest to robione absolutnie żeby kogoś zranić czy wykluczyć. Dla mniej aktywnych pozostaje zawsze forum otwarte i dostępne dla każdej z was. Zadna wypowiedz nie zostanie bez odpowiedzi ani problem zlekceważony. Jesteśmy wszystkie po to aby sie wspierać.
Jednak zamkniete forum, tak jak wspomnialam wyżej, miało na celu ochronę prywatności uczestniczek. Wytypowano mnie do zadania jako pośrednika między forum a administracją.
Prosze o ulatwienie mi zadania i podpisanie sie pod tym postem lub najlepiej na forum zamkniętym potwierdzającym swoją aktywność.
Pozostale dziewczyny zapraszam na otwarte gdzie kazda styczniowa mamusia jest mile widziana
Ja mało się udzielam, bo mam takie dni że nawet ręką nie mogę ruszyć, a przy 2 dzieci ciężko jest
 
Położna do której chodzę wręcz zaleca silikonowe nakładki na sutki, jeśli są obolałe lub jeśli brodawki są wklęsłe ( wtedy podobno łatwiej dziecku się przyssać). Sama nie używałam nigdy, więc nie wiem jak to jest. Ale koleżanka używała takie jakby muszle silikonowe i mówiła że jej życie uratowały.
 
reklama
Dobrze by było, ale niestety po córkę do szkoły trzeba iść trzeba zaprowadzić a że 1 klasa więc dobrze nie dojdę do domu a już muszę wychodzić po nią. A waga rośnie aż strach się przyznać ile już na mnie weszło
Ja jestem bardzo energiczna i aktywna ale masa zaczyna mi siadać na kość ogonową. Spaceru sobie nie odpuszczę, ale chodzę jak inwalida. Pocieszam się, że jeszcze trochę. :) Grudzień pewnie i tak cały prześpie, zimno cimno.
 
Do góry