reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
dziś rano myslalam ze brzusio mi się stawia i polozylam się na plasko, wtedy zobaczyłam ze to Malutka bo z lewej strony był brzusio miekki a jak dotknelam tak macnelam wybrzuszenia to tak mi zabulgotało i od razu ucieklo. Wiec dziś tylko albo az 3 twardnienia naliczyłam.
 
@malinka1000 u mnie 21tc.

Lekko mnie poniosło :)
Pojechałam po mleko , a przywiozłam :D
 

Załączniki

  • 20170912_195758-2080x1170-832x468-416x234.jpg
    20170912_195758-2080x1170-832x468-416x234.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 94
Kurczę a mi ostatnio polozna mówiła, że stawianie się macicy jest normalne :(.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie... nikt Ci nie powie do jakiego momentu jest to "normalne "

Ale jeżeli widzisz ze one się nie wyciszaja a nabierają na sile (stają się bardziej regularne) to myślę że należy jechać na IP
 
U mnie stresów bardzo dużo, seksów zero, od miesiąca a i tak lekarz zabronił. Nie wiem gdzie mam szukać już tego relaksu bo naprawdę staram sie spędzać dni bardzo spokojnie, pod kocem, z ksiazka czy komputerem a jednak coś mi nie daje wyluzować się całkowicie. Mysle ze poki nie wyprowadzimy sie od teściów, taki stres z tylu głowy bedzie. I poki sie nie wprowadzimy. Marze juz o grudniu :)
Stawianie największe jest rano, potem w ciagu dnia, jak chodzę, siedze, leżę... nie ma znaczenia.
Biorę magnez 3x2 i luteinę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Może lekarz zaleci Ci nospe :)
 
zastanawiam się teraz bo moja dlugosc szyjki przy waszej to maciupenka.......:(

Podobno powyzej 25 nie ma powodów do zmartwień :*
Nie stresuj sie bo to wieksza krzywda, gdyby bylo nie tak, lekarz by Cie zatrzymał. Jest twarda i zamknięta to najwazniejsze!

Wizyty właśnie teraz przypadły mi co 2 tyg, nastepna za 2,5 tyg aby kontrolować ten stawający brzuch i szyjke. Na ostatniej wizycie od razu miałam prenatalne wiec nie robił usg dopochwowo bo moj siedział obok, tylko zbadał za parawanem i kazał stosować dalej Luteine, oszczedny tryb życia i zero seksu. Zobaczymy, jak zmierzy teraz 25.09 czy jest to samo czy coś sie zmieniło
 
reklama
Do góry