reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Haha. To fakt. Faceci są the best. Nasz syn na polowkowych ważył 330 g a mój chodził i obwieszczal wszem i wobec, że jego syn już ponad 3 kg waży. Musiałam mu wszystko wyjaśnić [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha. No teraz to wygrał[emoji2] a moj mężulek mowi ostatnio do małego (,do brzuszka w sensie) żeby rósł duzo, tak minimum 4-5kg. Dopiero jak uświadomiłam jemu,ze ja będę musiala to dzieciątko urodzić to oprzytomniał [emoji6]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nie wiem czy tak straszy... grozi to porodem przedwczesnym. I to nie jakaś fanaberia, bo mi skurcze skrocily szyjke i w 24tc urodziłam.
Więc nie ma żartów na prawdę... A jeszcze jak są bolesne to tym bardziej


(Fakt,że ponoć infekcja osłabia szyjke a skurcze po prostu ja skracają przy okazji , chociaż tak na poważnie to wielka niewiadoma)

Mnie " straszyło" bo to było kompletnie nowe uczucie dla mnie. Pewnie masz racje ze warto pogadać z lekarzem. Żartów nie ma to poważna sprawa. Współczuje Ci takiej straty.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie mam wielki dylemat. Starsza cora w wieku pół roku nosiła już Rozmiar 80, młodsza 68. Wogole do 3 miesiąca nosiła 62 i niektóre 56 jeszcze. Urodzona koniec grudnia i kombinezon 62 był dobry na sam koniec zimy kiedy już był nie potrzebny. Bądź mądrym teraz :D
O rany! Ja się zastanawiam czy zdołam tak kupować te kolejne ubranka czy też okaże się z dnia na dzień, że nie mam w co dziecko ubrać bo albo za małe albo nie na te porę roku ;). A marzyłam o jakimś zapasie na chwilę;).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie wiem czy tak straszy... grozi to porodem przedwczesnym. I to nie jakaś fanaberia, bo mi skurcze skrocily szyjke i w 24tc urodziłam.
Więc nie ma żartów na prawdę... A jeszcze jak są bolesne to tym bardziej


(Fakt,że ponoć infekcja osłabia szyjke a skurcze po prostu ja skracają przy okazji , chociaż tak na poważnie to wielka niewiadoma)
Kurczę a mi ostatnio polozna mówiła, że stawianie się macicy jest normalne :(.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę a mi ostatnio polozna mówiła, że stawianie się macicy jest normalne :(.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie do jakiegoś momentu jest normalne. Ale jak widzisz zdarzają się różne przykre rzeczy. Trzeba meldować lekarzowi i monitorować to na pewno.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
32 mm lekarz uznał ja za skrócona, choć nie miałam moerzonej na początku- wierzę, że taka moja uroda, a nie zagrozenie. W każdym razie mam sie oszczędzać i luteina 2xdziennie.

@Veronique. Takie szpilki przeszywajace miałam całe popołudnie i wieczór w biodrze ;/
ja miałam tez po raz pierwszy mierzona , mi powiedział ze jest bardzo dobrze, ze dluga twarda i zamknieta mimo stawiania się brzusia. mam brac dodatkowo tylko raz magnez dziennie no i femibion natal plus. a który to twój tydzień? mój zaczal się 25
 
Ostatnia edycja:
@malinka1000 - spróbuj się nie denerwować[emoji4]fakt to świństwo - widać ktoś ma nudne życie że tak się Twoim interesuje. Mój szef się autentycznie ucieszył - i to rzeczywiście bardzo wspiera psychicznie. Ja będę pracować do końca ( taki plan) bo pracuje zdalnie. A Ty skoro na wolnym to olej takie szefostwo :)


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie stresów bardzo dużo, seksów zero, od miesiąca a i tak lekarz zabronił. Nie wiem gdzie mam szukać już tego relaksu bo naprawdę staram sie spędzać dni bardzo spokojnie, pod kocem, z ksiazka czy komputerem a jednak coś mi nie daje wyluzować się całkowicie. Mysle ze poki nie wyprowadzimy sie od teściów, taki stres z tylu głowy bedzie. I poki sie nie wprowadzimy. Marze juz o grudniu :)
Stawianie największe jest rano, potem w ciagu dnia, jak chodzę, siedze, leżę... nie ma znaczenia.
Biorę magnez 3x2 i luteinę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry